Odkurzacz centralny - sprawdzone rozwiązania!

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Odkurzacz centralny - sprawdzone rozwiązania!

Na Polskim rynku jest duży wybór odkurzaczy centralnych. Czym tak naprawdę należy kierować się przy zakupie jednostki centralnej? Nie tylko moc ssąca oraz podciśnienie jest decydujące o jakości odkurzacza. Niemniej ważna jest filtracja odkurzacza centralnego, dlatego przy doborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę w jaki sposób działa odkurzacz i jak się go obsługuje.

aktualizacja: 2019-04-11 10:32:29

Wśród najbardziej znanych odkurzaczy na wyróżnienie zasługują z pewnością takie marki jak Duovac, Husky czy Saniflo. Wszystkie marki pochodzą od jednego Kanadyjskiego producenta NUERA AIR, który ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży odkurzaczy centralnych. Tak ogromne doświadczenie producenta sprawiło, że wszystkie modele Duovac oraz Husky Evolution objęte zostały 25-letnim okresem gwarancyjnym!

Dzięki zastosowanej technologii oraz turbinie ssącej wiodącego producenta, jednostki z serii Duovac są zaliczane do najcichszych na rynku, poziom hałasu generowany jest na poziomie 60dB.

Odkurzacze centralne DuoVac
Odkurzacze centralne DuoVac

We wszystkich modelach Duovac i Husky do sprzątania na sucho jest bardzo przyjazna dla użytkownika i środowiska filtracja, na którą składa się system podwójnej filtracji (zastosowanie nowoczesnego filtra materiałowego DuoFib Velcro z jonami srebra + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy). Rozwiązanie to znalazło uznanie wśród najbardziej wymagającej grupy klientów - alergików.

Odkurzacze Duovac i Husky cechują się nie tylko długą gwarancją i skuteczną filtracją ale mają nowoczesny design, lekkie aluminiowe zbiorniki-ręcznie szczotkowane, wygodne ergonomiczne uchwyty, zbudowane są tylko z metali szlachetnych i nie zawierają plastiku, a tym samym nie ma problemu z nagrzewaniem się i elektryzowaniem.

Odkurzacze centralne Husky
Odkurzacze centralne Husky

Ciekawym rozwiązaniem przy odkurzaczu centralnym jest zastosowanie na wyrzut powietrza filtra HEPA. W przypadku braku możliwości wyprowadzenia wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku, rura wylotowa może pozostać w pomieszczeniu, w którym znajduje się odkurzacz. W takiej sytuacji zaleca się jedynie zastosowanie dodatkowego filtra wylotu HEPA, który rozproszy powietrze wyrzucane przez jednostkę centralną oraz dodatkowo zmniejszy emitowany przez nią hałas o około 2dB.

Rozwiązanie to sprawdza się idealnie we wszystkich modelach odkurzaczy Duovac, Husky, Saniflo, Greenline oraz wielu innych znanych marek z wyjątkiem odkurzaczy z filtracją określaną jako tzw. "prawdziwy cyklon" gdzie duża część zanieczyszczeń wyrzucana jest na zewnątrz odkurzacza. Filtr wyłapuje 99,97% zanieczyszczeń większych od 0,3 mikrona.

TopVac - Logotyp

TOPVAC
Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Tel. 61 8177 043, kom. 601 082 919
e-mail: biuro@topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny