POWERCONNECT jeden akumulator pasuje do wszystkich urządzeń

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
POWERCONNECT jeden akumulator pasuje do wszystkich urządzeń

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu i trawnika, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki BLACK+DECKER™ POWERCONNECT™.

aktualizacja: 2022-04-28 12:12:08
POWERCONNECT™ od BLACK+DECKER™
  • Doskonały system akumulatorów zasilający wszystkie bezprzewodowe produkty BLACK+DECKER™ 18V
  • Wystarczy wymienić akumulator, włączyć i rozpocząć pracę
  • Oszczędność czasu i pieniędzy: nie trzeba kupować akumulatora lub ładowarki wraz z każdym narzędziem lub urządzeniem
  • Szeroka gama zgodnych elektronarzędzi, produktów do ogrodu, na działkę i do sprzątania domu - wszystkie od godnej zaufania marki
  • Miej zawsze pod ręką naładowany akumulator, aby pracować jeszcze sprawniej
  • Wygodna wymiana bez żadnego wysiłku

Dzięki temu sprytnie zaprojektowanemu systemowi, jeden akumulator pozwala na zasilanie wszystkich produktów z całej gamy bezprzewodowych urządzeń i narzędzi 18V. Wiele produktów BLACK+DECKER można kupić bez żadnych akcesoriów lub akumulatora. Dlatego nie ma potrzeby zakupu akumulatora i ładowarki z każdym nowym produktem, dzięki czemu posiadanie sprzętu BLACK+DECKER opłaca się jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki systemowi POWERCONNECT jeden akumulator pasuje do wszystkiego. Wystarczy mieć pod ręką całkowicie naładowany akumulator, aby radzić sobie z wszystkimi obowiązkami domowymi - już nie trzeba szukać pasującego akumulatora lub zgodnej ładowarki. Po prostu można przekładać akumulator BLACK+DECKER 18V między produktami: wystarczy go wsunąć, włączyć narzędzie i rozpocząć pracę. To takie proste - bez straty czasu, kłopotów i stresu.

Od sprzątania kuchni, przez wieszanie zdjęć, po odświeżanie ogrodu na lato - rozbudowana oferta godnych zaufania i niezawodnych narzędzi i urządzeń BLACK+DECKER oznacza, że użytkownicy nigdy nie muszą już szukać niczego nigdzie indziej, co tak ułatwia ich życie podczas wszystkich zadań związanych z remontami i upiększaniem domu przez cały rok.

Wygodę dodatkowo poprawia fakt, że technologia litowo-jonowa akumulatorów BLACK+DECKER zapobiega samoczynnemu rozładowywaniu się nieużywanych akumulatorów. Dlatego nie tylko cały sprzęt jest gotowy do pracy w razie potrzeby, ale użytkownik nie musi także dodatkowo się wysilać i stale ładować akumulatorów po każdym użyciu. Dzięki POWERCONNECT domownicy mogą szybko i sprawnie radzić sobie z domowymi obowiązkami, pozostawiając więcej czasu na rodzinę i odpoczynek oraz wszystko to, co najbardziej lubią w życiu.

System POWERCONNECT zapewnia zgodność z niezliczonymi produktami BLACK+DECKER, co obejmuje elektronarzędzia do majsterkowania (wiertarki, wkrętarki, szlifierki i wiele więcej), urządzenia dla domu, jak odkurzacze pionowe, oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodu, jak kosiarki, kosiarki żyłkowe i nożyce do żywopłotów.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje