Dom tani w budowie - z tym projektem ARCHON+ to możliwe!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dom tani w budowie - z tym projektem ARCHON+ to możliwe!

Jeżeli planujesz budowę domu i nie znasz jeszcze tego projektu, koniecznie odkryj jego atuty! "Dom w malinówkach 11" z kolekcji Biura Projektów ARCHON+ nie tylko jest piękny i funkcjonalny, ale także tani w budowie. Sprawdź aktualne koszty, zobacz, jak wspaniale prezentuje się jego wnętrze i zrealizuj marzenia o własnym domu!

aktualizacja: 2022-04-14 10:49:59

"Dom w malinówkach 11" to wygodny dom z poddaszem użytkowym z kolekcji: projekty domów tanich w budowie. Pozytywny wpływ na ekonomikę jego realizacji ma prosta konstrukcja bryły oraz dachu. Takie rozwiązania konstrukcyjne pozwolą zminimalizować wydatki poprzez mniejsze zużycie materiałów budowlanych i izolacyjnych, a także umożliwią sprawne prowadzenie prac budowlanych, dzięki czemu oszczędności będą również dotyczyć kosztów robocizny.

  • powierzchnia domu: 114,30 m2
  • powierzchnia kotłowni: 4,04 m2
  • program użytkowy: 5 pokoi, kuchnia, spiżarka, 2 łazienki, pralnia
  • min. wymiary działki: 18,5 x 16,5 m
Dom w malinówkach 11 - elewacje

Staranne wykończenie elewacji zapewnia prostej bryle atrakcyjny wygląd. Jasny i szary tynk wraz z drewnianą okładziną tworzą efektowną, nowoczesną kompozycję. Wejście główne podkreślono nowoczesną ramą i osłonięto praktycznym podcieniem.

Koszty budowy "Domu w malinówkach 11"

Na stronie projektu w zakładce kosztorys można sprawdzić zestawienie przedstawiające aktualne koszty budowy "Domu w malinówkach 11", z podziałem na stawki minimalne i średnie oraz zlecony i gospodarczy sposób prowadzenia budowy. Zestawienie bazuje na aktualnych kosztorysach szczegółowych, które sporządzone zostały na podstawie cen krajowych, publikowanych co kwartał w zeszytach Sekocenbud.

Układ funkcjonalny "Domu w malinówkach 11"

Komfortowo zaprojektowane wnętrze domu mieści na parterze otwartą na narożny taras strefę dzienną z wygodnym salonem, jadalnią i kuchnią, przy której przewidziano podręczną spiżarnię. Na parterze mamy także do dyspozycji dodatkowy pokój, łazienkę z prysznicem, a przez wiatrołap dostępna jest kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się trzy ustawne i dobrze doświetlone sypialnie, komfortowa łazienka oraz pralnia. Atutem projektu jest odpowiednia ilość powierzchni do przechowywania, w każdym pokoju przewidziano miejsce na praktyczne szafy.

Dom w malinówkach 11 - rzut

Aranżacja wnętrz "Domu w malinówkach 11"

Szukając odpowiedniego projektu na wymarzony dom, warto także spojrzeć na przygotowane przez architektów ARCHON+ wizualizacje wnętrz "Domu w malinówkach 11".

Dom w malinówkach 11 - wnętrza

Wypełniona naturalnym światłem strefa dzienna zachwyca paletą delikatnych kolorów i funkcjonalnością. W ramach otwartej przestrzeni wyraźnie zdefiniowano jego części ze względu na różne przeznaczenie użytkowe. Duża sofa z nowoczesnym stolikiem kawowym to komfortowe miejsce rodzinnego wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się wygodna jadalnia, w której mamy duży stół o lekkiej formie i miękkie, tapicerowane krzesła. Odpowiednie oświetlenie i klimat zapewniają półkoliste lampy. 

Dom w malinówkach 11 - kuchnia

Aranżacja kuchni w optymalny sposób wykorzystuje dostępną powierzchnię. Wysoka zabudowa mieści sprzęty AGD, pięknie wyeksponowane na tle jasnych frontów szafek. Naturalnego ciepła dodają fronty w kolorze drewna, a duże okno doskonale doświetla przestrzeń i podnosi komfort pracy.

Dom w malinówkach 11 - łazienka

W naturalnie doświetlonej łazience na poddaszu mamy do dyspozycji wyposażenie z wanną, nowoczesną kabiną prysznicową oraz zestawem nablatowych umywalek. Uwagę zwracają ciekawe lampy, a efektowne lustro optycznie dodaje pomieszczeniu przestronności.

Więcej szczegółów o zaprezentowanym projekcie oraz inne propozycje z rodziny "Domy w malinówkach" można obejrzeć na stronie Pracowni ARCHON+.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!