Polskie projekty na Łotwie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-09-26 09:59:26
Polskie projekty na Łotwie
Z myślą o inwestorach na Łotwie biuro projektowe MTM STYL oraz pracownia M.& L. Lipińscy postanowiły wydać katalog na rynek łotewski, w całości poświęcony projektom domów energooszczędnych.

Katalog projektów na rynek łotewskiNa Łotwie dużą popularnością cieszą się przede wszystkim projekty domów małych, o nowoczesnej bryle. Obserwujemy również wzmożone zainteresowanie projektami domów energooszczędnych, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią oraz poprawę klasy energetycznej budynku.

Inwestorzy dużą uwagę przywiązują do czynnika ekonomicznego, gdzie już na etapie wyboru projektu myślą o przyszłych kosztach eksploatacji. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się na wydanie katalogu na rynek łotewski zawierającego 100 projektów domów małych i energooszczędnych – mówi Małgorzata Miłek-Łącka, redaktor naczelna czasopisma „Domy w stylu” i „Pogodny Dom”.

 

Katalog już wkrótce trafi na rynek łotewski i będzie do kupienia w punktach sprzedaży prasy oraz w siedzibie łotewskiej firmy I.P. PTOJEKTS.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MTM STYL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny