Wrześniowe Domy w stylu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-09-04 05:15:25
Wrześniowe Domy w stylu
Potencjalni inwestorzy, stojący przed trudnym wyborem projektu domu znajdą coś dla siebie w najnowszym, wrześniowym wydaniu katalogu "Domy w stylu".

Wrześniowe Domy w styluW katalogu prezentowane są projekty domów małych i energooszczędnych autorstwa MTM STYL i M&L Lipińscy. W tej kolekcji zastosowano szereg rozwiązań umożliwiających właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią, a co za tym idzie poprawę klasy energetycznej budynku. To wszystko z myślą o inwestorach, którzy na etapie wyboru projektu myślą o poszanowaniu energii oraz o dużo niższych kosztach utrzymania takiego domu w przyszłości.

 

Do katalogu dołączone są dwie płyty DVD zawierające w sumie 930 projektów, między innymi: domy jednorodzinne, domy 2-rodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, domy nowoczesne, domy drewniane, domy rekreacyjne, pensjonaty, domy wielomieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej i garaże. Te propozycje projektowe, dzięki zróżnicowanej stylistyce, funkcjonalności, względom estetycznym i zastosowanym rozwiązaniom technicznym mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

 

Na łamach katalogu zaprezentowano też ogólne zasady nowego konkursu: „Projekty, które inspirują”. Na wszystkich, którzy wypełnią ankietą konkursową opublikowaną w katalogu i ułożą hasło promujące domy zaprojektowane przez Organizatora konkursu – pracownię projektową MTM STYL czekają nagrody gwarantowane.

 

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy od września 2008 na terenie całego kraju w cenie 4,90.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MTM STYL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny