AS Energy - dystrybutor ekologicznych rozwiązań

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
AS Energy - dystrybutor ekologicznych rozwiązań

Ekologia odmieniana jest dziś przez wszystkie przypadki. Popularność eko-rozwiązań nie jest wynikiem chwilowej mody, ale przede wszystkim większej świadomości społeczeństwa w temacie dbania o przyrodę. W ten trend wpisała się marka AS Energy, która oferuje szereg produktów dla domu i firmy sprzyjających środowisku naturalnemu.

aktualizacja: 2021-06-01 08:11:08

- Rozwiązaniem, które cieszy się obecnie w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem i które przyczynia się do poprawy stanu naszej planety jest instalacja fotowoltaiczna. Odpowiadając na te potrzeby, w AS Energy proponujemy kompletne zestawy PV, które umożliwiają montaż paneli na dachu lub gruncie. Dla uzyskania jeszcze większej efektywności energetycznej warto łączyć je z pompami ciepła, które również można znaleźć w naszej ofercie. W ostatnim czasie asortyment uzupełniliśmy natomiast o klimatyzatory, które niewątpliwie podnoszą komfort użytkowników, a przy tym nie oddziałują negatywnie na środowisko - mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy RuckZuck, właściciela marki AS Energy.

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne

Oferta AS Energy obejmuje wszystkie elementy wchodzące w skład instalacji fotowoltaicznej: panele PV, konstrukcje do montażu, inwertery oraz akcesoria elektryczne (kable i zabezpieczenia).

Marka współpracuje z liderami branży fotowoltaicznej, specjalizującymi się w poszczególnych kategoriach produktowych: Jinko Solar i Sharp (panele PV), K2 (konstrukcje) oraz Solis (inwertery). Dzięki temu jest w stanie proponować najbardziej innowacyjne i niezawodne produkty na rynku. Wykazują się one doskonałą sprawnością, odpornością na trudne warunki atmosferyczne oraz długą żywotnością.

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne AS Energy
Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne AS Energy

Pompy ciepła i klimatyzatory

Instalacja fotowoltaiczna bardzo dobrze współgra z pompami ciepła. AS Energy oferuje w tym zakresie pompy ciepła KAISAI typu powietrze-woda w wersji Monoblok oraz Split. Urządzania te są wielofunkcyjne (mogą zarówno ogrzewać, jak i chłodzić budynek), działają cicho i posiadają kompaktową budowę, odporną na uszkodzenia i korozję. Atutem jest także dostosowywanie mocy grzewczej do zapotrzebowania konkretnej instalacji.

Pompa ciepła KAISAI w ofercie AS Energy
Pompa ciepła KAISAI w ofercie AS Energy

Najnowszym rozwiązaniem w ofercie AS Energy są klimatyzatory, również produkowane przez firmę KAISAI. Do wyboru są modele ścienne, komercyjne, typu Multi Split, a także przenośne. Te ostatnie posiadają czynnik chłodniczy R290 (propan), który wyróżnia się niewielkim oddziaływaniem na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości termodynamicznych. Wszystkie sprawdzą się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i mieszkalnych, gdzie nie tylko ochłodzą lub ocieplą powietrze, ale również je oczyszcza i uzdatnią - jest to możliwe dzięki specjalnym filtrom.

Klimatyzatory KAISAI w ofercie AS Energy
Klimatyzatory KAISAI w ofercie AS Energy

W całej gamie urządzeń Kaisai występuje z kolei czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska (w porównaniu ze starszymi rozwiązaniami ma aż o 75% mniejszy wpływ na globalne ocieplenie), a przy tym pozostaje bardzo wydajny.

AS Energy dostarcza swoje produkty klientom biznesowym - instalatorom, firmom wykonawczym, biurom projektowym, sklepom oraz hurtowniom solarnym.

Opracowanie: AS Energy

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje