Pracownia ARCHIPELAG i marka VOX razem dla domów marzeń  

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Pracownia ARCHIPELAG i marka VOX razem dla domów marzeń  

Nie jest tajemnicą, że najlepiej czujemy się we wnętrzach, które są źródłem spokoju i enklawą dobrej energii. Szczególnie ważne jest to teraz, kiedy zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu. Trudno wyobrazić sobie ciekawsze i piękniejsze aranżacje niż te tworzone dla siebie z potrzeby posiadania miejsca na swój własny świat. Pracownia architektoniczna ARCHIPELAG i wnętrzarska marka VOX rozpoczynają współpracę, tworząc przestrzeń dla chcących spełnić marzenia o harmonijnym domu, dopasowanym do własnego stylu życia.

aktualizacja: 2021-04-28 12:18:45

Mój dom, mój świat, moja wolność

Pandemia i doświadczenia lockdownu przeorganizowały nasze potrzeby i zmieniły sposób patrzenia na miejsce, w którym mieszkamy. Polacy zaczęli doceniać jeszcze bardziej walory własnego domu i działki, gdzie zdecydowanie łatwiej zmierzyć się z pandemiczną rzeczywistością. Atuty posiadania niezależnej przestrzeni i kawałka prywatnej zieleni, gdzie można odpocząć i odetchnąć świeżym powietrzem wzmocniły trend budowy domów otwartych na ogród, zapewniających bliski kontakt z naturą.

Wyraźny wzrost popularności zanotowały zarówno domy parterowe, jak i domy z poddaszem do adaptacji, a także nowoczesne domy w typie stodoły. Nauka i praca zdalna sprawiły, że dom stał się nie tylko miejscem do mieszkania, ale też szkołą, biurem, placem zabaw czy salą fitness. Spędzamy w nim o wiele więcej czasu, dlatego tak ważne jest właściwe zorganizowanie wnętrza.

Aby pomóc w stworzeniu wymarzonego dachu nad głową, który odpowiada na zmianę potrzeb i pasuje do stylu życia wszystkich domowników Pracownia ARCHIPELAG i VOX rozpoczynają współpracę i łączą siły doświadczonych architektów oraz stylistów wnętrz.

Projekt domu Simon IV G2a
Projekt domu Simon IV G2a

ARCHIPELAG i VOX razem

Zanim spełni się marzenie o własnym domu i zielonym ogrodzie, budujących czeka niejeden stres i wiele decyzji do podjęcia. Wybieranie architekta, ekipy budowlanej czy dobór odpowiednich i funkcjonalnych mebli online niekoniecznie idzie w parze z ogromną radością jaka powinna towarzyszyć temu procesowi zmiany. Czasami wręcz trudno znaleźć wolny czas na szukanie inspiracji wnętrzarskich, mając dodatkowe obowiązki związane z opieką czy zdalną edukacją dzieci. Odpowiedzią na wyzwania i bolączki budujących swoje domy marzeń w czasach pandemii jest ułatwienie w korzystaniu z wiedzy architektów i specjalistów od aranżacji wnętrz.

- Jako pracownia architektoniczna od ponad 20 lat obecna na rynku, wiemy jak angażująca czas i siły jest budowa domu. Podczas naszej pracy wsłuchujemy się w potrzeby ludzi, rozmawiamy i wspólnie analizujemy, by stworzyć najlepsze projekty, dopracowane funkcjonalnie i estetycznie, z optymalną i elastyczną przestrzenią do życia. Kluczem do codziennej wygody w każdym domu jest dobrze rozplanowane wnętrze, które łatwo dopasuje się do rytmu życia domowników i zmieniających się wraz z upływem lat potrzeb - komentuje architekt Artur Wójciak, prezes Pracowni ARCHIPELAG. Zaprosiliśmy do współpracy markę VOX, dzięki czemu już na etapie wyboru projektu prezentujemy gotową aranżację z doborem mebli, która jest podpowiedzią dla klienta jak może już za chwilę mieszkać. Dzięki temu możemy wyobrazić sobie wnętrze domu, poczuć jego klimat oraz znaleźć inspiracje, które pomogą w urządzeniu wymarzonego azylu - dodaje Artur Wójciak.

W związku ze współpracą firm każdy klient będzie mógł skorzystać bezpłatnie z porad i wskazówek doświadczonych ekspertów, architektów i stylistów wnętrz, otrzyma gotowe aranżacje wnętrz do wybranych domów ARCHIPELAG.PL, a dodatkowo będzie mógł samodzielnie, bądź z pomocą stylisty przygotować w programie do aranżacji wnętrz VOXBOX projekt wnętrza dopasowanego do swoich potrzeb. Wszystko z myślą o wygodzie, oszczędności czasu i wolności w projektowaniu i urządzaniu domów marzeń.

- W VOX od lat jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych odbiorców. Czerpiemy z obowiązujących trendów, ale najważniejsze są obserwacje zmieniającego się stylu życia naszych klientów. Dlatego proponujemy rozwiązania, dzięki którym każdy może dobrać idealne dla siebie połączenie estetyki z funkcjonalnością. To, jak mieszkamy ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Koncepcje wnętrzarskie i produkty VOX adresujemy do wszystkich, którzy chcą realizować swoje własne pomysły. Na przykład kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych i mebli stanowią punkt wyjścia do bardzo różnorodnych realizacji. Dziś jest to jeszcze łatwiejsze dzięki nowej wersji VOXBOX - intuicyjnemu programowi do aranżacji wnętrz. Wykonane w nim z pomocą stylistów inspiracyjne projekty wnętrz stanowią dopełnienie projektów domów od Pracowni ARCHIPELAG. Dzięki tej współpracy możemy jeszcze pełniej realizować marzenia ludzi - Przemysław Jędrowski, Marketing & Communications Director VOX.

Projekt domu Mini4 a
Projekt domu Mini4 a

Wspólne działanie Pracowni ARCHIPELAG i marki VOX to holistyczne podejście do projektowania domu, wyjątkowa estetyka i ułatwienie urządzania wnętrz. Jak widać w projektach, ich siłą jest kompleksowość i dopasowanie do potrzeb różnych odbiorców. Tak jak różnimy się jako ludzie, tak wybieramy różne style życia i aranżacji naszych wymarzonych domów.

Przykładowa realizacja: https://www.archipelag.pl/projekty-domow/mini-4

Więcej informacji: https://www.archipelag.pl/abc-budowy-1/wnetrza-vox

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje