Kup Projekt Domu z kosztorysem budowlanym w super cenie!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kup Projekt Domu z kosztorysem budowlanym w super cenie!

Spełnij marzenia o własnym Domu! W Pracowni ARCHON+ możesz kupić gotowy projekt domu z aktualnym kosztorysem budowlanym w super cenie. To dobry moment na wybór projektu, zaplanowanie budowy i przygotowanie formalności - w ramach rządowego programu "Bezpieczny Kredyt 2%" można uzyskać dopłaty do rat kredytu na budowę domu. Sprawdź na www.archon.pl.

aktualizacja: 2023-12-01 09:38:13

Kolekcja ARCHON+ to ponad 2700 gotowych projektów domów o różnorodnej stylistyce, powierzchni, układach funkcjonalnych. Wśród nich każdy znajdzie projekt, odpowiadający jego oczekiwaniom i upodobaniom estetycznym. Wysoka jakość dokumentacji ARCHON+, która obejmuje szczegółowo opracowaną część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną, zapewnia sprawną adaptację projektu oraz ułatwia prowadzenie prac budowlanych. Pośród kategorii oferowanych przez Pracownię dostępne są m.in.: projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów nowoczesnych, projekty domów tanich w budowie, projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy i wiele innych.

Budując wymarzony dom, każdy Inwestor może dostosować jego standard energetyczny do indywidualnych założeń, poprzez montaż dodatkowych systemów instalacyjnych. ARCHON+ do każdego projektu domu oferuje w atrakcyjnych cenach projekty dedykowanych instalacji takich jak m.in.: projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznej, solarnej, czy ogrzewania kominkowego.

Dzięki nim można efektywniej gospodarować energią budynku oraz pozyskiwać ją z naturalnych źródeł odnawialnych i tym samym ograniczyć koszty eksploatacyjne. Jednocześnie w ARCHON+ dostępne są gotowe projekty domów, w których już na etapie tworzenia koncepcji przewidziano zastosowanie dodatkowych instalacji energooszczędnych - są to projekty domów z wentylacją mechaniczną w standardzie oraz projekty domów OZE z pompą ciepła w standardzie. Wśród wariantów przygotowano projekty uwzględniające oba systemy jednocześnie lub każdy osobno.

Uwadze Inwestorów ARCHON+ poleca projekty domów o powierzchni zabudowy do 70 m2, które zgodnie z obowiązującymi przepisami można realizować na podstawie zgłoszenia i zawiadomienia organów nadzoru budowlanego o terminie rozpoczęcia robót budowlanych. Skorzystanie z uproszczonych procedur jest możliwe przy założeniu, że są to wolno stojące budynki jednorodzinne, nie więcej niż dwukondygnacyjne, wznoszone w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych Inwestora oraz obszar ich oddziaływania w całości mieści się na działce, na której zostały zaprojektowane. Do budowy takich domów nie wymaga się ustanawiania kierownika budowy ani prowadzenia dziennika budowy, Inwestor załącza oświadczenie, że przyjmuje odpowiedzialność za kierowanie budową.

ARCHON+ zapewnia swoim Klientom fachową pomoc w doborze projektu zgodnego z uwarunkowaniami lokalizacyjnymi działki, założonym budżetem, oczekiwaniami funkcjonalnymi i estetycznymi Inwestora i zaprasza do skontaktowania się z doradcami projektowymi.

Więcej szczegółów na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!