Taras, elewacja i ogrodzenie - kompleksowa oferta Twinson

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Taras, elewacja i ogrodzenie - kompleksowa oferta Twinson

Deski tarasowe Twinson wykonane z opatentowanego materiału łączącego właściwości drewna i PVC to wysokiej jakości piękny i trwały kompozyt, który przyjazny jest środowisku naturalnemu - oszczędza zasoby naturalne (certyfikat PEFC, w 100% możliwy do recyklingu) i jest świetną alternatywą dla drewna egzotycznego pochodzącego z lasów tropikalnych. Twinson to naturalny i ciepły wygląd drewna oraz odporność na zużycie i trwałość PVC.

aktualizacja: 2019-10-07 12:43:46

Materiał Twinson nie ma drzazg, nie ulega korozji mikrobiologicznej oraz jest odporny na działanie promieniowania UV i na insekty. Jest wytrzymały, trwały i łatwy w pielęgnacji. Spełnia normy EN 71-3: nie zawiera substancji szkodliwych i jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Ryflowana powierzchnia desek kompozytowych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przed poślizgnięciem nawet, gdy taras jest mokry. Ponadto dostępny jest w trzech wariantach o różnej strukturze powierzchni, w sześciu naturalnych kolorach.

Twinson Massive Pro to najlepszy wybór dla wymagających. Deski o naturalnym wyglądzie drewna litego (dzięki zastosowanemu gradientowi dają efekt inspirowany naturalnym wyglądem drewna) idealnie nadają się na tarasy i balkony, w szczególności dla powierzchni zadaszonych i ogrodów zimowych. Są bardzo wytrzymałe, a ich dodatkowa powłoka ochronna (warstwa polimerowa) sprawia, że powierzchnia desek jest niezwykle odporna na plamy i zarysowania, jednocześnie będąc nadzwyczaj łatwą w pielęgnacji. Wytrzymała nawet przy dużych obciążeniach.

Twinson Massive to rozwiązanie, które oferuje elastyczność w projektowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest podłoga na taras, czy skomplikowany projekt (np. przy wykończeniu brzegów basenu, ścieżek w ogrodzie lub form organicznych). Twinson Massive można docinać tak samo łatwo i precyzyjnie jak lite drewno, a przy tym deski są dużo bardziej odporne na zniszczenia, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Mają też obustronne zastosowanie - jedna strona jest ryflowana, druga gładka, dzięki czemu już na etapie układania można zdecydować, jaki efekt chcemy uzyskać.

Trwałe, łatwe w pielęgnacji i atrakcyjne deski kompozytowe Twinson Teracce to idealne rozwiązanie na ścieżki w ogrodzie, patio i tarasy. Sześć naturalnych kolorów, które z upływem czasu nie tracą atrakcyjności sprawiają, że można bez ograniczeń projektować taras i ogród, który posłuży przez długie lata (do 25 lat gwarancji). Deska Teracce to najlepszy wybór w odniesieniu do komfortu, łatwości pielęgnacji i trwałości.

Deski kompozytowe Twinson Teracce

Prywatna i odgrodzona przestrzeń, w której czujemy się komfortowo, to marzenie wielu posiadaczy ogrodu. Systemy ogrodzeniowe takie jak Twinson Fencing chronią od wiatru, hałasu i niechcianych spojrzeń. Dzięki dwóm różnym wysokościom zabudowy oraz rozmaitym kolorom systemy te dopasowują się do każdego otoczenia oraz wspaniale współgrają z systemami tarasowymi Twinson. Stabilna konstrukcja, łatwość pielęgnacji, łatwy montaż i elastyczne możliwości zastosowania - przytulny i bezpieczny dom.

Twinson Wall Premium to system elewacyjny o ponadczasowym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne, posiadający certyfikat PEFC, łatwy w montażu i uwzględniający takie rozwiązania montażowe jak opatentowane łączniki i profile wentylacyjne. Estetyka jego wykończenia i trwałość to gwarantowane rozwiązanie na wiele lat, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

System elewacyjny Twinson Wall Premium

Deceuninck logotyp
Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.
ul. Poznańska 34, Jasin, 62-020 Swarzędz
tel. 61 818 70 00
deceuninck.polska@deceuninck.com
www.deceuninck.pl, www.inoutic.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje