Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-02-16 12:09:31
Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart
Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart to krok w zupełnie nowy wymiar – zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart Nowe zmywarki modułowe ActiveWater Smart, w dwóch wysokościach 60 lub 45 cm, umożliwiają nieznane dotąd aranżacje wnętrza.

Wzornictwo doskonale współgrające ze wszystkimi innymi urządzeniami do zabudowy marki Bosch i pozwala na liczne możliwości zestawień. Zmywarkę można umieścić – oszczędzając miejsce – standardowo pod blatem roboczym na indywidualnie dobranej, komfortowej wysokości, albo wygodnie w słupku na wysokości ramion, bądź zabudować ją harmonijnie w wyspie bez cokołu.

Zmywarki w obu wysokościach zmieszczą się także w niewielkich kuchniach, mogą służyć singlom i stanowić wyposażenie biur. Osoby bardziej wymagające mogą zabudować dwie zmywarki modułowe równolegle lub jedna nad drugą: w jednej umieszczać delikatne szkło, w drugiej talerze i garnki.

Nowoczesne wzornictwo, wykończenia ze stali szlachetnej i czerwone podświetlenia panela sterującego pasują do każdego stylu kuchni. Dzięki modułowym wymiarom jej zintegrowanie z pozostałym elementami wyposażenia i innymi urządzeniami kompaktowymi Bosch jest niezwykle proste.

Nowe zmywarki Bosch ActiveWarter Smart

Skuteczność w harmonii ze środowiskiem

Green technology InsideNowe modułowe zmywarki ActiveWater Smart mieszczą w sobie osiem lub sześć kompletów naczyń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ActiveWater są bardziej oszczędne i wydajne, oferują wiele programów, liczne funkcje specjalne, takie jak VarioSpeed i HygienePlus. Pozwalają osiągać rewelacyjne efekty zmywania, a zużywają niezwykle mało wody i energii.

Eleganckie zmywarki modułowe zostały wyposażone w niezwykle oszczędną i wydajną technologię wykorzystania wody ActiveWater. Zastosowany przez markę Bosch system zwiększa siłę działania kropli wody o 400 razy!

Na przykład zmywarka ActiveWater Smart o wysokości 45 cm zużywa jedynie siedem litrów wody w programie referencyjnym i tylko 0,63 kWh energii elektrycznej na jeden cykl zmywania.

Jak wiele innych urządzeń tej marki należą do grupy wyjątkowo energooszczędnych sprzętów sygnowanych znakiem „Green technology Inside”. Od wielu lat Bosch konsekwentnie wprowadza innowacje, dbając o środowisko, nasz budżet domowy, komfort i piękno wnętrz, w których mieszkamy.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny