Żaluzje meblowe REHAU - doskonałe udogodnienie w domu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Żaluzje meblowe REHAU - doskonałe udogodnienie w domu

Żaluzje meblowe, które wielu osobom kojarzą się głównie z pomieszczeniami biurowymi czy sklepami, świetnie sprawdzają się również w domu. Zwłaszcza w kuchni, gdzie przestrzeń musi być jak najlepiej wykorzystana.

aktualizacja: 2022-05-12 09:50:27

Kuchnia idealna

Kuchnia to w wielu domach ulubione miejsce spotkań domowników. Tu przygotowuje się posiłki i spędza czas w rodzinnej atmosferze albo podczas spotkań z przyjaciółmi. Dlatego wiele osób zaczyna urządzanie domu od zaaranżowania i umeblowania właśnie tego pomieszczenia.

Niestety, kuchnia często nie jest zbyt duża i trudno pomieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy. W takiej sytuacji warto przynajmniej część frontów mebli zastąpić żaluzjami. To praktyczne rozwiązanie idealnie łączy funkcjonalność i estetykę - umożliwia wygodne przechowywanie produktów, żywności, sprzętu kuchennego itp. Pozwala wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Świetnie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie nie da się zastosować standardowego frontu, bo kolidowałby np. ze ścianą lub innym frontem.

Żaluzje meblowe sprawdzą się w miejscach, gdzie jest problem z otwarciem szafki (fot. Rehau)
Żaluzje meblowe sprawdzą się w miejscach, gdzie jest problem z otwarciem szafki (fot. Rehau)

Liczy się estetyka!

Oferowane obecnie żaluzje w niczym nie przypominają tych spotykanych dawniej w biurach czy sklepach. Nowa kolekcja żaluzji meblowych REHAU RAUVOLET noble matt to zupełnie nowy wymiar estetyki - bowiem matowe wykończenie znakomicie prezentuje się w każdej kuchni. Wiemy co mówimy, mat to świetne rozwiązanie w prostych, skandynawskich stylach, ale i nowoczesnych. Gładka i aksamitna powierzchnia zarówno żaluzji oraz powierzchni zachwyca przede wszystkim swoją dyskretną elegancją. Dostępne są w dwóch wariantach szerokości i sześciu odcieniach. Warto zwrócić uwagę, że cała seria dostosowana jest kolorystycznie do nowej kolekcji frontów REHAU, co pozwala zachować spójność stylistyczną.

Żaluzje meblowe REHAU RAUVOLET metallic-line
Żaluzje REHAU RAUVOLET noble matt

Żaluzje REHAU RAUVOLET decor-line

Wygodne użytkowanie

Żaluzje meblowe REHAU RAUVOLET noble matt cechuje wysoka odporność na zarysowania, co ma duże znaczenie podczas codziennego użytkowania. Matowa powierzchnia jest przyjemna w dotyku, ale nie odznaczają się na niej odciski palców, dzięki czemu nie ma mowy o szpecących meble śladach.

Dzięki lekkiemu otwieraniu i zamykaniu żaluzje są bardzo wygodne w użytkowaniu. Ponadto wyróżnia je prosty i szybki montaż.

RAUVOLET noble matt - stylowy sposób na przechowywanie

Żaluzje RAUVOLET

Noble matt to nie jedyna seria żaluzji meblowych REHAU. Rodzina produktów RAUVOLET obejmuje szeroką gamę żaluzji i akcesoriów, które można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu, ale również w przestrzeni biurowej, w sklepie czy w hotelu. Wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni (np. we wnękach, pod łóżkami itp.).

Żaluzje oferowane są w różnych wzorach i kolorach, ale wszystkie cechuje wyjątkowa elegancja. Można je dopasować do wnętrz o różnym stylu i przeznaczeniu. Ciekawy efekt wizualny daje zastosowanie żaluzji z serii RAUVOLET crystal-line, które wykonane są z polimerowego szkła. Znakomicie nadają się do nowoczesnych wnętrz - do kuchni, salonu czy sklepu.

Przechowuj to co chcesz i jak chcesz w dowolnym miejscu. W kuchni, pokoju dziennym, biurze czy garażu - od teraz każda rzecz znajdzie swoje miejsce, a dzięki żaluzjom meblowym schowasz i wyeksponujesz to co lubisz.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje