Seria Elegant - nowy komfort dla twojego wnętrza

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Seria Elegant - nowy komfort dla twojego wnętrza

Wieszaki i półki stanowią niezbędny element wyposażenia wielu pomieszczeń w naszych wnętrzach. Umożliwiają one uporządkowanie posiadanych przez nas przedmiotów, ekspozycję tych najcenniejszych lub przechowanie chwilowo nieużywanych. Wieszaki pozwalają nam uszeregować posiadaną odzież i zapewnić jej odpowiednie warunki przechowywania. Są też bezcenną pomocą w trakcie odwiedzin gości, którzy potrzebują zdjąć odzież wierzchnią na czas wizyty.

aktualizacja: 2021-03-17 14:10:59

Wybierając wieszaki i półki do swoich wnętrz, nie warto podejmować tej decyzji pochopnie. Dobrze jest poświęcić dłuższą chwilę i zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami, by wybrać właściwe przedmioty. Przede wszystkim warto stawiać na produkty najwyższej jakości, które posłużą nam na długie lata.

Wyborem godnym uwagi jest z pewnością system półek i wieszaków Elegant, oferowany przez firmę Amix. Atrakcyjny design i wysoka wytrzymałość przedmiotów z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj system półek i wieszaków Elegant

Seria składa się z ośmiu produktów w modnym grafitowym kolorze. Jego uniwersalność pozwala na swobodny dobór dodatków, które dodatkowo ubogacą wnętrze. Doskonałym dopełnieniem mebli są zawarte w nich elementy szkła, chromowanej stali i rattanu syntetycznego. Nadają one niepowtarzalny charakter samym meblom, jak też otoczeniu, w którym się znajdują. Takie połączenie sprawia, że półki i wieszaki Elegant bez problemu znajdą miejsce we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, loft, boho i wielu innych.

Funkcja cichego domykania

Wiele osób czuje rozdrażnienie, gdy wysuwana przez nich półka zamyka się z charakterystycznym trzaskiem. Problem ten nie występuje w produktach firmy Amix. Nie tylko półki, ale również kosze i wieszaki serii Elegant wyposażone są w prowadnice z funkcją cichego domykania. Eliminuje to przesuwanie się przedmiotów we wnętrzu zbyt szybko zamkniętej półki czy wsuwanego kosza, jak też spadające z wieszaków ubrania. Powolne i ciche domykanie zwiększa komfort użytkowania i pozwala zapomnieć o nieprzyjemnych dźwiękach wydawanych przez przedmioty pozbawione tego systemu.

Pełen wysuw szuflad i półek

Innym udogodnieniem wprowadzonym przez firmę jest pełen wysuw wszystkich jego produktów. Decydując się na wybór serii Elegant, możemy raz na zawsze zapomnieć o sięganiu po przedmioty umieszczone w głębi szuflady czy kosza. Pełen wysuw półki umożliwia swobodny dostęp do każdej umieszczonej w niej rzeczy, bez konieczności wyjmowania tych znajdujących się bliżej nas. Zastosowanie obu tych rozwiązań gwarantuje cichą i komfortową pracę urządzeń przez wiele lat użytkowania. Dodatkową zaletą nowej gamy produktów jest ich prosty montaż i regulacja. Pozwala to na samodzielne ustawienie zakupionych urządzeń, bez konieczności wydawania pieniędzy na ich montaż przez osoby trzecie.

Wieszaki do zadań specjalnych

Seria Elegant, oprócz tradycyjnych produktów, zawiera też m.in. wieszaki na spodnie, krawaty itd. Pozwala to na jeszcze lepsze przechowywanie ubrań i dodatków, na które w tradycyjnych szafach często trudno jest znaleźć dobre miejsce. Niezwykle trwała półka wielofunkcyjna o symbolu DX003, wykonana z aluminium i chromowanej stali, posłuży nam przez długie lata.

Niezwykle trwała półka wielofunkcyjna o symbolu DX003
Niezwykle trwała półka wielofunkcyjna o symbolu DX003

Aluminiowa szuflada na drobne elementy garderoby

Ciekawym, a zarazem niezwykle praktycznym elementem szafy jest aluminiowa szuflada na drobne elementy garderoby tj. bielizna, biżuteria czy paski (symbol DX006). Jej powierzchnia podzielona jest na małe szufladki o układzie szachownicowym, co ułatwi nam segregowanie mniejszych elementów garderoby. Raz na zawsze pozwala to pozbyć się problemu gubiących się kolczyków, skarpetek czy pasków, które od teraz mają swoje własne miejsce. Bardzo problematyczne przechowywanie obuwia również nie stanowi już trudności. Dostępna w serii Elegant półka o wysokości 140 mm (symbol DX007) to doskonały sposób na utrzymanie porządku wśród posiadanych przez nas butów.


Aluminiowa szuflada na drobne elementy garderoby tj. bielizna, biżuteria czy paski (symbol DX006)

Wieszaki na spodnie

Innym, trudnym do przechowywania elementem garderoby są spodnie. Leżące na półce często się gniotą i wymagają prasowania. Ich masa natomiast uniemożliwia korzystanie ze zwykłych wieszaków, które rozciągają się i niszczą pod wpływem ciężaru spodni. Rozwiązaniem tego problemu są wieszaki na spodnie firmy Amix. W serii Elegant dostępne są one w dwóch wariantach: model DX004 wykonany z aluminium, który ma wysokość 75 mm oraz model DX005 (połączony dodatkowo z koszem na odzież, bieliznę itd.) o wysokości 115 mm. Seria zawiera też wysuwane, podwieszane, aluminiowo-stalowe wieszaki do spodni: DX011 o szerokości 320 mm i wysokości 155 mm, DX012 o szerokości 640 mm i wysokości 125 mm oraz DX013 o szerokości 97 mm i wysokości 125 mm.

Wieszak na spodnie, model DX005
Wieszak na spodnie, model DX005

Seria półek i wieszaków Elegant to strzał w dziesiątkę!

Seria półek i wieszaków Elegant to strzał w dziesiątkę w dziedzinie przechowywania. Szeroki wybór produktów, również tych o nietypowych zastosowaniach, znacząco ułatwi nam robienie porządków w szafie czy garderobie. Wybierając produkty firmy Amix, możemy cieszyć się wieloletnim komfortem ich używania, jak też czystością w naszych wnętrzach.

Amix Logotyp
Poznaj pełną ofertę produktów na amix.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje