Rimano Max PLUS na ścianach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-07-07 06:31:46
Rimano Max PLUS na ścianach
Rimano Max PLUS to nowa gładź gipsowa firmy Rigips Gładź po związaniu i odparowaniu wody uzyskuje idealnie biały kolor. Jest to bardzo istotna cecha, od której zależy łatwość krycia farb, nawet o jasnych odcieniach. Im jaśniejszy, równomierny kolor podłoża, tym łatwiej uzyskać jednorodny kolor pomalowanej powierzchni.

Rimano MAX Plus Specjalna receptura gładzi Rimano MAX Plus pozwala na krótki czas mieszania, które wystarcza, by mieszanka była gotowa do użycia i nie posiadała grudek.

 

Rimano Max PLUS może być stosowany zarówno na ścianach, jak i na sufitach pomieszczeń. Podłożem może być każdy, powszechnie spotykany materiał budowlany. W przypadku stosowania gładzi Rimano do pokrycia całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych, zaleca się naniesienie gładzi o grubości warstwy większej niż 1 mm. Takie rozwiązanie daje pewność, że wyrównana powierzchnia będzie miała doskonałą przyczepność do płyt.

 

Rimano Max PLUS nie stawia ograniczeń w zakresie techniki nanoszenia. Może być stosowany ręcznie, przy użyciu typowych narzędzi budowlanych, tj. pacy, blichówki, itp. (zaleca się stosowanie narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej). Gładź może być również nanoszona za pomocą agregatu tynkarskiego lub maszyny natryskowej. Zaleca się przeprowadzenie próby, w celu doboru odpowiedniego urządzenia.

{mosloadmodule mod_firmy}

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny