Sklepy KOMFORT SA firmą roku

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-10-21 10:53:28
Sklepy KOMFORT SA firmą roku
Sieć sklepów KOMFORT otrzymała tytuł Firmy Roku 2008 w trzeciej edycji konkursu branżowego „Złote Ville” organizowanego przez miesięcznik Villa. O zwycięstwie zadecydował dynamiczny rozwój spółki na przestrzeni ostatniego roku – wzbogacenie oferty produktowej o ekskluzywne marki pokryć podłogowych oraz rozszerzenie sieci dystrybucji o ponad 20 nowych sklepów pod marką KOMFORT.

Statuetka Złota Villa 2008 Gala rozdania nagród Złotej Villi odbyła się 14 października 2008 roku w Businessman Institute w Warszawie. Statuetki, podzielone na 16 kategorii, przyznane zostały firmom z branży dekoracji i wyposażenia wnętrz, których marki, produkty lub usługi w nowatorski sposób wyróżniły się na tle konkurencji. Obok spółki Sklepy KOMFORT, która zdobyła tytuł Firmy Roku 2008, nagrody Złotej Villi otrzymały takie znane marki jak Samsung, Electrolux, Swarzędz Meble, Kler SA czy Baltic Wood.

 

KOMFORT jest jedną  z największych firm z polskim kapitałem na rynku, liderem w swojej branży. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że jury doceniło, jak przełomowe zmiany zaszły w spółce w ciągu ostatniego roku. Tytuł Firmy Roku 2008 jest tym cenniejszy, że do konkursu przystąpiło wiele prestiżowych marek i znanych firm. – powiedziała Angelika Popiołek, przedstawiciel firmy Sklepy KOMFORT SA, odbierając prestiżową nagrodę.

 

Sieć KOMFORT stanęła do rywalizacji w dwóch kategoriach: Podłogi – z dywanem VP14 Black z kolekcji Versailles Palace marki Nurison oraz Firma Roku. O przyznaniu spółce Sklepy KOMFORT najwyższego wyróżnienia zadecydował dynamiczny rozwój sieci na przestrzeni ostatniego roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, KOMFORT systematycznie wzbogaca ofertę pokryć podłogowych w branżach paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i wykładzin elastycznych, rozszerza portfolio usług około sprzedażowych oraz otwiera nowe salony. Ambitne plany spółki zakładają zamknięcie roku ze 135 specjalistycznymi sklepami pod marką KOMFORT, a w najbliższych latach także ekspansję zagraniczną oraz wejście na giełdę.

 

Konkurs „Złote Ville”, organizowany już po raz trzeci przez miesięcznik Villa, ma na celu promowanie najciekawszych produktów i usług z branży wnętrzarskiej oraz popularyzowanie interesujących kompozycji wnętrz i dodatków do współczesnych mieszkań. W konkursie udział wzięły te produkty, marki i usługi, które swoją premierę rynkową miały między marcem 2007 a sierpniem 2008 roku. Następnie jury, w którego skład weszli przedstawiciele znanych firm z branży dekoracji wnętrz, styliści, dziennikarze oraz przedstawiciele showbiznesu wybrało laureatów, których wyroby odznaczają się nowatorskim stylem i niepowtarzalnym wzornictwem. W ich ręce trafiły statuetki „Złotej Villi”, przyznawane co roku podczas uroczystej gali.

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje