Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora

8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie było wyjątkowo okazałe: 365 firm zaprezentowało swoje ekspozycje, które obejrzało 4800 odbiorców.  W targach - jak co roku - uczestniczyła firma Effector, która współpracuje z Grupą Polskich Składów Budowlanych. Wieczór uświetnił występ zespołu Perfect.

aktualizacja: 2017-03-17 07:47:37

Targi PSB coraz większe

To wydarzenie już  na stałe wpisało się w kalendarze dostawców PSB. Mimo, że targi są zamknięte dla publiczności, co roku zwiększa się liczba  zarówno wystawców, jak i uczestników. W imprezie licznie biorą udział partnerzy tej sieci: składy budowlane, placówki PSB-Profi, PSB-Mrówka oraz dostawcy materiałów. Wydarzenie organizowane na samym początku sezonu jest barometrem, odzwierciedlającym nastroje panujące w branży budowlanej i wykończeniowej.

Oferta firmy Effector

Effector S.A. zaproponował swoim dotychczasowym i nowym odbiorcom możliwość współpracy w   zakresie całej swojej oferty, to jest dziewięciu kolekcji profili wykończeniowych: aluminiowych oraz PVC. Uczestnicy wystawy mają możliwość doprecyzowania tegorocznej współpracy jeszcze kilka dni po zakończeniu targów. Odbiorcy skupieni w PSB otrzymują atrakcyjne rabaty, które wynikają ze zrealizowanych lub zadeklarowanych obrotów. Z poziomu tegorocznych zamówień oraz przeprowadzonych rozmów zadowolony jest Marcin Grabiec, menadżer ds. sprzedaży w firmie Effector S.A.

Targi Grupy PSB systematycznie się rozwijają, ta formuła nadal ma duży potencjał - zauważył Marcin Grabiec. - To istotne, coroczne spotkania z kupcami oraz innymi dostawcami, które pozwalają wstępnie oszacować popyt i ocenić nastroje na nadchodzący sezon.

fot. grupapsb.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny