Klej ELASTOR od MTB

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klej ELASTOR od MTB

Dobór zaprawy klejącej do kupionych płytek jest bardzo prosty, jeśli wybierzemy klej ELASTOR. Produkt ten jest wysoce elastycznym klejem cementowym, który trwale połączy wybrane elementy okładziny z podłożem.

aktualizacja: 2021-04-21 05:58:36

To idealne rozwiązanie do każdego rodzaju płytek, a więc do ceramiki, terakoty, klinkieru, gresu, a także kamienia naturalnego, który nie ulega przebarwieniom. Szczególne wymagania ma gres, zwłaszcza ten wielkoformatowy, jego nienasiąkliwa, gładka powierzchnia, narzuca konieczność najlepszej przyczepności. Taką ma wyjątkowy klej elastyczny ELASTOR.

Klasa tego kleju to C2TE S1, a więc jest o podwyższonych parametrach, ma długi czas otwarty, a co najważniejsze - odkształca się wraz z podłożem. Ma to szczególne znaczenie przy pracach na balkonach, tarasach czy też elewacjach, gdzie nagrzewanie się takiej powierzchni jest bardzo silne, a co za tym idzie mamy do czynienia z dużym oddziaływaniem naprężeń termicznych. W takich warunkach najlepszym rozwiązaniem jest właśnie ELASTOR.

Bardzo dobre parametry techniczne powodują, że można go stosować do każdego formatu płytek, nawet do tych o formacie 100 cm. Klej ten można z powodzeniem stosować na ogrzewanie podłogowe oraz ścienne. Sprawdzi się również podczas remontu, gdyż nie ma potrzeby skuwania starych płytek. ELASTOR nadaje się do przyklejania nowych płytek na stare.

www.mtb-polska.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje