Impregnaty firmy HMF24 do zabezpieczania drewna

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Impregnaty firmy HMF24 do zabezpieczania drewna

Łodzie i budynki z drewna można chronić tymi samymi preparatami. Impregnaty firmy Kelmolis i HMF24.pl doskonale nadają się do zabezpieczania łodzi. Firma HMF24 wykonała remont jednostki pływającej "Rytman", a także "Daru Mazowsza" - największej łodzi pływającej po Wiśle. Do prac wytypowano preparaty właśnie firmy Kelmolis i HMF24.pl.

aktualizacja: 2018-08-13 09:13:32

Ekotep 148 to smoła drzewna do kontaktu drewna z ziemią i wodą, która posłużyła do zabezpieczenia kadłuba obydwu łodzi poniżej linii wodnej. Naturalny olej lniany do drewna został zastosowany do zabezpieczenia wszelkiego drewna wewnątrz kadłuba, jak i nadbudówki na jednostce "Dar Mazowsza".

Naturalny 100% olej lniany bez domieszek rozpuszczalników i olei typu słonecznikowy czy rzepakowy to nie tylko gwarancja ekologii, ale także jakości zabezpieczenia. Olej lniany do drewna poza bardzo drogimi olejami używanymi w farmacji czy do produkcji kosmetyków ulega polimeryzacji.

Gretingi, czyli podłoga znajdująca się nad dnem kadłuba zabezpieczona została produktem Ekotep 119 - smołą drzewną do tarasów, podłóg, mebli ogrodowych, elewacji drewnianych i wszelkiego drewna, gdzie wymagana jest zwiększona wytrzymałość na ścieranie.

Więcej informacji: hmf24.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wykonania tynku gipsowego
Instrukcja wykonania tynku gipsowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny