Impregnaty firmy HMF24 do zabezpieczania drewna

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Impregnaty firmy HMF24 do zabezpieczania drewna

Łodzie i budynki z drewna można chronić tymi samymi preparatami. Impregnaty firmy Kelmolis i HMF24.pl doskonale nadają się do zabezpieczania łodzi. Firma HMF24 wykonała remont jednostki pływającej "Rytman", a także "Daru Mazowsza" - największej łodzi pływającej po Wiśle. Do prac wytypowano preparaty właśnie firmy Kelmolis i HMF24.pl.

aktualizacja: 2018-08-13 09:13:32

Ekotep 148 to smoła drzewna do kontaktu drewna z ziemią i wodą, która posłużyła do zabezpieczenia kadłuba obydwu łodzi poniżej linii wodnej. Naturalny olej lniany do drewna został zastosowany do zabezpieczenia wszelkiego drewna wewnątrz kadłuba, jak i nadbudówki na jednostce "Dar Mazowsza".

Naturalny 100% olej lniany bez domieszek rozpuszczalników i olei typu słonecznikowy czy rzepakowy to nie tylko gwarancja ekologii, ale także jakości zabezpieczenia. Olej lniany do drewna poza bardzo drogimi olejami używanymi w farmacji czy do produkcji kosmetyków ulega polimeryzacji.

Gretingi, czyli podłoga znajdująca się nad dnem kadłuba zabezpieczona została produktem Ekotep 119 - smołą drzewną do tarasów, podłóg, mebli ogrodowych, elewacji drewnianych i wszelkiego drewna, gdzie wymagana jest zwiększona wytrzymałość na ścieranie.

Więcej informacji: hmf24.pl

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość G.

26 Sty 2020, 19:19

Ekotep jest do kupienia na Litwie w sklepie w cenie ok 40-44 euro. I taka sama cena powinna być w Polsce. 500zł to raczej kradzież w biały dzień. Produkt doskonały ale w normalnej cenie a nie takiej jak w hmf.

time image

Gość Karolcia

06 Lip 2019, 05:49

Produkt Ekotep może i jest jakościowo dobry ale na pewno nie najlepszy i nie w takiej cenie jakiej sprzedaje firma w Polsce. W innych krajach typu Czechy, Łotwa można kupić o połowę taniej. Nie polecam oleju z firmy HMF który ma być z Belgii i taki rewelacyjny jest kupowany w Polsce ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny