Bostik Mamut Glue - niezawodny klej montażowy dla każdego!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bostik Mamut Glue - niezawodny klej montażowy dla każdego!

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie remontów i prac budowlanych. Dłuższe i cieplejsze dni sprzyjają pracom na zewnątrz. A gdy majsterkowanie wzywa, warto mieć pod ręką niezawodnego pomocnika - klej montażowy Bostik Mamut Glue. Jego niezrównana moc, uniwersalność i błyskawiczny chwyt sprawiają, że jest on niezastąpionym narzędziem w rękach każdego, kto szuka niezawodnego i solidnego kleju budowlanego.

aktualizacja: 2024-05-08 06:11:37

Ekspresowe wiązanie kleju Mamut Glue eliminuje potrzebę podpierania klejonych elementów, a jego niezwykła wytrzymałość gwarantuje trwałe rezultaty, odporne na działanie czynników atmosferycznych i upływ czasu. Klej Bostik Mamut Glue bez problemu poradzi sobie z łączeniem aż 17 różnych kombinacji materiałowych, w tym: drewna, betonu, PVC, ceramiki, metali, MDF, HGF, G-K czy luster.

Popularność Mamuta nie jest dziełem przypadku. Jest to produkt, którego najważniejsze walory - silny i natychmiastowy chwyt, uniwersalność i łatwość użycia - mają potwierdzenie w opiniach klientów i Krajowej Ocenie Technicznej wydanej przez ITB. Bostik Mamut Glue to klej, który łączy wszystko! Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi fachowcami, czy początkującymi majsterkowiczami, Mamut Glue stanie się niezawodnym pomocnikiem w każdym projekcie.

Zalety kleju Mamut Glue:

  • Szeroki zakres temperatur stosowania: od -40°C do +100°C.
  • Odporność na wodę i wilgoć.
  • Możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
  • Neutralny dla klejonych materiałów.
  • Bezpieczny dla zdrowia.
  • Łatwy w aplikacji.
Firma powiązana:
Bostik

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!