7 nowoczesnych rozwiązań ogrodzeniowych

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
7 nowoczesnych rozwiązań ogrodzeniowych

Konsport, wiodący producent nowoczesnych ogrodzeń, wprowadziła do swojej oferty siedem nowoczesnych rozwiązań, którymi warto się zainteresować.

aktualizacja: 2019-08-13 13:11:52
Konsport

ALTERNATYWNE PROWADZENIE GÓRNE

Rozwiązanie pozwala zastąpić słupki prowadzące w bramach samonośnych. Prowadzenie górne może być montowane zarówno do muru, jak i do słupków (o wymiarach min. 100 x 100 mm). Alternatywne prowadzenie górne jest kompatybilne z większością ogrodzeń Konsport (z wyjątkiem ogrodzeń sztachetowych oraz lekkiej palisady PP001).

Górne prowadzenie może być montowane do słupków stalowych lub do muru

OPCJA 11 SŁUPKA EQ

Produkt ten oparty jest o aplikację mobilną firmy DoorBird (Android/iOS). Umożliwia ona zdalne otwieranie i zamykanie furtki i bramy. Słupek wyposażony jest w kamerę szerokokątną, tryb nocny, a także możliwość archiwizacji połączeń w bezpłatnej chmurze oferowanej przez producenta aplikacji.

W ofercie Konsport dostępnych jest również 10 pozostałych wariantów Słupka EQ, w tym:

  • opcja z szyfratorem lub czytnikiem linii papilarnych;
  • domofon i wideodomofon;
  • duża i mała skrzynka.

Dodatkowe wyposażenie słupka to m.in. lampka LED, gniazdko elektryczne czy efektowne wypalenie numeru posesji wraz z podświetleniem.

11 konfiguracji słupka EQ

SŁUPEK DO AUTOMATYKI

To eleganckie i praktyczne rozwiązanie dla klientów zainteresowanych automatyką bramową. Słupek pozwala ukryć mechanizm automatyki, zwiększając bezpieczeństwo samego mechanizmu, a także poprawiając estetykę linii ogrodzenia. Słupek do automatyki jest kompatybilny z większością napędów do bram samonośnych.

Słupek do automatyki bramowej

SKRZYNKA NA LISTY TYPU INVISIBLE

Niewidzialna skrzynka na listy to nowoczesne rozwiązanie, które może zastąpić tradycyjną skrzynkę na listy. W odróżnieniu od wariantu klasycznego, ukryta jest po stronie posesji, zapewniając łatwy dostęp do zawartości skrzynki. Od stron ulicy widoczna jest tylko wrzutka na listy.

Skrzynka wygląda bardzo dyskretnie, nie wystaje poza linię ogrodzenia, dzięki temu zachowuje ono estetyczną linię - bez żadnych wypukłości i wystających elementów. Skrzynka może być zamontowana do przęsła lub furtki, o ta nie otwiera się na ścianę lub inną przeszkodę, uniemożliwiającą jej pełne otwarcie. Skrzynka InVisible jest kompatybilna z modelami ogrodzeń p82 oraz p102.

Skrzynka InVisible

HYDRAULICZNY SAMODOMYKACZ DO FURTKI

To praktyczne i proste rozwiązanie, wpływające na bezpieczeństwo domu i otoczenia. Dzięki hydraulicznemu domykaczowi furtka zawsze będzie domknięta do końca. Możliwa jest regulacja tempa pracy domyku oraz siły docisku. Samodomykacz jest kompatybilny ze wszystkimi modelami ogrodzeń Konsport.

Hydrauliczny domykacz do furtki

POCHWYTY WYKONANE ZE STALI NIERDZEWNEJ

W ofercie Konsport pojawiły się pochwyty ze stali nierdzewnej. Dostępne są w dwóch wariantach - długim i krótkim. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej gwarantują estetyczny wygląda przez długie lata. Masywna konstrukcja podkreśla estetyczną linię ogrodzenia i nadaje jej eleganckiego charakteru. Pochwyty dostępne są dla furtek i bram uchylnych wszystkich modeli ogrodzeń Konsport.

Pochwyty ze stali nierdzewnej dostępne w wariancie - długim i krótkim

PALETA KOLORÓW STRUKTURALNYCH

Do palety kolorów standardowych Konsport dodał kolory wyróżniające się zmienioną strukturą. Kolory oznaczone jako SM dotyczą barw wzbogaconych o strukturę metaliczną. W przypadku kolorów z oznaczeniem SD kolor został uzupełniony o drobną fakturę. Kolory strukturalne poprawiają efekt wizualny ogrodzenia i nadają mu wyjątkowego charakteru.

Kolory RAL oznaczone jako SM dotyczą barw wzbogaconych o strukturę metaliczną

Przydatne linki:

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Konsport
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA