Nowość Beninca: uniwersalne siłowniki BILL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość Beninca: uniwersalne siłowniki BILL

Uniwersalne siłowniki BILL marki Beninca przeznaczone są do otwierania bram skrzydłowych osadzonych zarówno na słupkach wąskich, jak i klinkierowych.

aktualizacja: 2018-02-19 14:56:14

Siłowniki BILL marki Beninca produkowane są 3 wersje do 3, 4 i 5 m długości skrzydła na 230Vac. Oferowane z centralą z wieloma funkcjami niedostępnymi w produktach konkurencyjnych, tj: funkcją furtki, spowolnień w fazie otwarcia i zamknięcia bramy, współużytkownika; istnieje możliwość zablokowania dostępu osób niepowołanych do funkcji centrali i wiele innych.

W 2017 roku wprowadzono do sprzedaży wersję do 4 m również na 24Vdc, z przeznaczeniem do użytku intensywnego. BILL4024 jak pozostałe siłowniki BILL idealnie pasuje do bram kutych i może być montowany do bram osadzonych na szerokich słupkach. Odblokowanie siłownika przy pomocy klucza patentowego.

Siłownik BILL4024 jest urządzeniem bezpiecznym dzięki amperometrycznemu systemowi wykrywania przeszkód. W przypadku zaniku zasilania istnieje możliwość zastosowania zestawu zasilania awaryjnego BRAINY 24.CBY. W miejscach gdzie warunki atmosferyczne są szczególnie niesprzyjające polecamy osłonę teleskopu siłownika BILL40.CO.

Firma powiązana:
Beninca

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Matikk

09 Kwi 2019, 08:19

Polecam siłowniki tej marki (zarówno do garaży, jak i do bram wjazdowych). Określiłbym je mianem bezproblemowych po prostu. Duży komfort użytkowania

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje