Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 85025
Beninca

Beninca

Napedy do bram wjazdowych i garażowych. Automatyka do użytku rezydencyjnego i przemysłowego. Szlabany, słupki automatyczne RISE
Telefon 798 859 859
Adres Holenderska 1, 05-152 Czosnów
Beninca Group produkuje szeroką gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i branży bramiarskiej ... Czytaj więcej
Beninca

Beninca Group produkuje szeroką gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i branży bramiarskiej

ZALETY PRODUKTÓW BENINCA

  • BENINCA GROUP oferuje produkty najwyższej jakości; firma zwraca szczególną uwagę na odpowiedni dobór stosowanych do produkcji komponentów; niezmiennie od ponad 35 lat produkuje we własnych fabrykach we Włoszech
  • BENINCA GROUP posiada własne biuro projektowe, jest właścicielem wielu patentów w zakresie sterowania i automatyki do bram; wiele rowiązań, które powstały w biurze projektowym Beninca stało się punktem odniesienia dla branży

 

Fabryki Beninca Group:

BENINCA – od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości napędy do bram wjazdowych i garażowych, zarówno do zastosowania przydomowego jak i przemysłowego; szeroką gamę szlabanów o nowoczesnym wyglądzie do użytku intensywnego i systemy parkingowe:

  • produkty wyróżniają się wysoką jakością stosowanych do produkcji materiałów – przekładnie mechaniczne w kąpieli olejowej jako odlew ze stali i brązu zapewniają długą żywotność produktów,
  • nowoczesny wygląd pasujący do każdego stylu architektonicznego, wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych wystawach i targach.

CAB – ponad 20-letnia tradycja, produkująca siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych, w tym podziemne; siłowniki do bram rolowanych, okien, rolet i markiz.

RISE – bogata oferta elektromechanicznych i hydraulicznych słupków parkingowych.

Asortyment: produkowane w różnych wysokościach, średnicach, obudowie malowanej w systemie kataforezy i ze stali nierdzewnej, sterowane drogą radiową, z siłownikiem gazowym i stałe; bogata oferta wyrobów ze stali nierdzewnej.

Zastosowanie: do zabezpieczenia przejazdów, dróg pożarowych, miejsc parkingowych.

BYOU – linia siłowników do użytku przydomowego, przystosowanych do montażu przez klienta.

Cechy szczególne: jedyne dostępne na rynku siłowniki w klasie energetycznej A+, opatentowany system oszczędności energii ESA opracowany przez inżynierów Beninca.

HI-MOTIONS – akcesoria do produkcji m.in. bram wjazdowych – przesuwnych, przemysłowych, samonośnych, skrzydłowych.

MYONE – szeroka gama innowacyjnych siłowników do drzwi.

INFORMACJE DODATKOWE

Dystrybucja: na terenie całej Polski przez sieć autoryzowanych partnerów handlowych, lista na www.beninca.pl

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, certyfikat CE, wszystkie produkty są zgodne z normami europejskimi oraz certyfikaty na kraje byłego ZSRR.

Usługi: cykliczne szkolenia techniczno-handlowe, doradztwo przy doborze urządzeń i montażu, naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna; realizacja indywidualnych zamówień.

Nagrody: liczne międzynarodowe nagrody, m.in. INTEL DESIGN, INNOVATION & DESIGN AWARD; nagroda „Dobry Wzór” Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Pozostała oferta: szeroka gama nowoczesnych akcesoriów do wszystkich oferowanych urządzeń, piloty o dużym zasięgu w różnych kolorach i o nowoczesnych kształtach, odporne na uderzenia, lampy LED, innowacyjne fotokomórki bezprzewodowe z system solarnym (nie wymagają wymiany kosztownych baterii) i regulacją kąta widzenia.

 

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum