Husqvarna dołącza do Power For All Battery Alliance

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Husqvarna dołącza do Power For All Battery Alliance

Wiodący, szwedzki producent w dziedzinie urządzeń bateryjnych przeznaczonych do pielęgnacji trawników, dołącza do największego na świecie ujednoliconego systemu akumulatorowego. Sojusz opiera się na jednym wspólnym systemie akumulatorów 18 V dla wszystkich marek stowarzyszonych i został zainicjowany przez markę Bosch. Dzięki temu rozwiązaniu konsumenci mogą używać tej samej baterii do wielu urządzeń w domu i wokół niego, niezależnie od producenta.

aktualizacja: 2022-06-15 07:24:11

Sojusz powstał dwa lata temu, zrzesza wielu wiodących producentów urządzeń zasilanych bateryjnie do użytku w domu, ogrodzie i innych codziennych zastosowań. Opiera się na jednym wspólnym systemie akumulatorów 18 V dla wszystkich marek.

Oprócz elektronarzędzi i narzędzi ogrodniczych Bosch, w skład POWER FOR ALL weszły marki takie jak BSH (bezprzewodowy odkurzacz domowy), Gloria (narzędzia do sprzątania na zewnątrz), Wagner (rozpylacze do malowania), Rapid (narzędzia i wyposażenie garażu), Steinel oraz należące do Husqvarna Group marki Gardena i Flymo.

Rozwiązanie promowane przez POWER FOR ALL ma stać się w przyszłości powszechne dla wszystkich urządzeń domowych. Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 25 milionów akumulatorów wspierających sojusz.

www.powerforall-alliance.com

www.husqvarna.com

Firma powiązana:
HUSQVARNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!