Kärcher unplugged, czyli bezprzewodowe czyszczenie ciśnieniowe wreszcie jest możliwe!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kärcher unplugged, czyli bezprzewodowe czyszczenie ciśnieniowe wreszcie jest możliwe!

Mech na płytach chodnikowych, glony na kajaku czy ślady sadzy przy grillu na działce-zabrudzeń nie interesuje to, czy masz w danym miejscu dostęp do zasilania, pojawią się też wszędzie tam, gdzie takiego dostępu nie ma. Dzięki akumulatorowej myjce ciśnieniowej Kärcher K 2 Battery zasilanej wydajną baterią 36 V to już jednak nie problem!

aktualizacja: 2022-04-07 09:40:22

Pełna, bezprzewodowa moc

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa jest wyposażona w wymienną baterię, która umożliwia pracę do 14 minut. Jest to czas wystarczający, by pozbyć się brudu z narzędzi ogrodowych, roweru, czy tez działkowej altanki. Akumulator myjki jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który pokazuje pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Wydajność tej baterii jest porównywalna z wydajnością przewodowej myjki ciśnieniowej w tej klasie - K 2. Dzięki temu jest ona idealnym sojusznikiem w walce z uporczywymi zabrudzeniami wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania.

Całkowita kontrola

Dwie lance i trzy poziomy mocy urządzenia umożliwiają optymalne czyszczenie różnych powierzchni. Podczas gdy klasyczna lanca usuwa lżejsze zabrudzenia w trybie standardowym, lanca dirt blaster pomaga usunąć szczególnie uporczywe zabrudzenia w trybie boost. Środek czyszczący można również wygodnie nanosić za pomocą pistoletu. Wyświetlacz na pistolecie wysokociśnieniowym umożliwia łatwą kontrolę nad wybranym trybem czyszczenia.

Nie ma wody? Nie szkodzi!

Każdy, kto nie posiada przyłącza wody na tarasie lub w ogródku działkowym, nie ma innego wyboru, jak tylko korzystać z tradycyjnych, manualnych metod czyszczenia. Lub raczej nie miał, bo Bateria K 2 ma możliwość poboru wody ze zbiorników, beczek, konewek, kanistrów etc. po doposażeniu w wąż ssący.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach.

Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje