SOLBET - 70 lat produkcji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
SOLBET - 70 lat produkcji

Firma SOLBET jest polską firmą, liderem w produkcji elementów murowych z autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK) w Polsce. W bieżącym roku mija już 70 lat obecności firmy SOLBET na rynku. Od 1951 roku nieprzerwanie produkuje elementy murowe z betonu komórkowego, a od ponad 30 lat również wyroby chemii budowlanej. Strategiczne zarządzanie, konsekwentny rozwój i poszanowanie tradycji sprawdza się doskonale. Od dziesięcioleci firma prężnie rozwija się, i realizuje wytyczone cele.

aktualizacja: 2021-04-14 08:15:21

SOLBET to obecnie 11 zakładów produkcyjnych i farmy wiatrowe. Każdy zakład Grupy jest bardzo ważnym ogniwem i przyczynia się do osiągnięć całej Grupy Kapitałowej SOLBET.

Centrala firmy mieści się w Solcu Kujawskim - zakładzie o największej dobowej produkcji betonu komórkowego w Europie. To zakład o wielkości -około trzech standardowych zakładów produkujących beton komórkowy. Pozostałe zakłady produkujące beton komórkowy mieszczą się w Lubartowie, Podnieśnie, Stalowej Woli, Głogowie Małopolskim, Rurce i Lipiu koło Rzeszowa.

Uruchomiony w 2018 r. zakład w Rurce k. Szczecina jest obecnie najnowocześniejszym zakładem produkującym beton komórkowy w Polsce.

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
*ceny na podstawie ofert z dnia 21.03.2021
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje