Nowa odsłona Budowane.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2009-04-01 11:53:58
Nowa odsłona Budowane.pl
Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego serwis www.budowane.pl, obejmujący relacje foto i wideo z inwestycji realizowanych w Systemie 20 cm, zmienił swoją szatę graficzną i architekturę informacji. Celem wprowadzonych zmian jest jeszcze większe ułatwienie użytkownikom serwisu dotarcia do interesujących ich informacji.

Nowa odsłona Budowane.pl Nowatorski projekt Xella Polska, który powstał w kwietniu 2007 roku, obejmuje już kilkadziesiąt inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielkoformatowego i rolniczego. Każda z nich jest opisana oraz udokumentowana materiałem fotograficznym i filmowym, w którym inwestorzy, wykonawcy i architekci dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z prowadzonymi pracami budowlanymi. Tym sposobem w serwisie znalazło się już kilkadziesiąt filmów wideo i kilkaset zdjęć.

 

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do materiałów zdjęciowych i filmowych, w nowej wersji serwisu zostały one zintegrowane z opisem każdej inwestycji. Powstał też dział „Aktualności" z bieżącymi informacjami z rynku budowlanego.

 

Budowane.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem internatów. Inwestorzy sami zgłaszają się do nas i zapraszają na swoje budowy, a podczas swojego istnienia serwis zyskał ok. 50 tysięcy użytkowników - mówi pomysłodawczyni projektu Monika Mychlewicz, Kierownik Działu Marketingu Xella Polska.

 

Podpatrzone okiem kamery tajemnice sztuki budowlanej mogą okazać się przydatne każdemu, kto przymierza się do budowania własnego domu. Dokumentacja z placu budowy umożliwia przyszłym inwestorom zapoznanie się z najróżniejszymi pomysłami. Filmy i fotografie potwierdzają wszechstronność zastosowania bloczków YTONG i SILKA jako nie tylko łatwych w montażu i energooszczędnych, ale też pozwalających na realizację niekonwencjonalnych rozwiązań zarówno bryły budynku, jak i jego wnętrza.

 

Materiał fotograficzny i filmowy dla Budowane.pl realizują ekipy Tomasza Meusia i agencji Omnitan Studio.

 

Nową wersję strony przygotowały agencje Omnitan Studio i E-Trust.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Xella Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny