Znamy laureatów 5. edycji Wienerberger Brick Award 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Znamy laureatów 5. edycji Wienerberger Brick Award 2021

Już po raz piąty firma Wienerberger przyznała nagrody w konkursie na najbardziej innowacyjną architekturę ceramiczną. W zgłoszonych realizacjach Sąd Konkursowy oceniał innowacyjność i oryginalność zastosowanych rozwiązań architektonicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowanych materiałów ceramicznych: cegieł, dachówek czy płytek. Kryterium oceny oraz wspólnym mianownikiem nagrodzonych i wyróżnionych realizacji jest komfort przyszłych mieszkańców i użytkowników oraz szacunek twórców projektu dla otoczenia architektonicznego.

aktualizacja: 2021-03-31 05:26:17

Wienerberger Brick Award to międzynarodowy konkurs organizowany w systemie biennale od 2004 roku a jego polska edycja odbyła się już po raz piąty. Konkurs wyróżnia obiekty o niebanalnej architekturze, w których główną role grają materiały ceramiczne - cegły i dachówki. Tym, co wyróżnia konkurs firmy Wienerberger jest kryterium wykorzystania materiału - regulamin nie ogranicza wykorzystania produktów innych marek niż własne. Polska edycja odbyła się po raz pierwszy w 2013 roku i jest otwarty dla polskich architektów których projekty zostały zrealizowane w kraju i za granicą.

Brick Award stanowi przegląd najciekawszych, najbardziej inspirujących realizacji, które wykorzystują materiały ceramiczne. Co dwa lata Jury konkursowe, w którym zasiadają architekci i krytycy architektury wybiera najlepsze realizacje polskich architektów. Nagrody w Brick Award 2021 to oficjalne polskie nominacje do edycji międzynarodowej, której rozstrzygnięcie zaplanowano na I połowę 2022 roku.

Brick Award 21 - Ogłoszenie wyników - Online stream

Dowiedz się więcej:

Firma powiązana:
Wienerberger

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje