Dwa rodzaje pustaków akustycznych w ofercie CB Lewkowo

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dwa rodzaje pustaków akustycznych w ofercie CB Lewkowo

Pustaki ceramiczne LPW AKU produkowane w CERAMIKA BUDOWLANA LEWKOWO Sp. z o.o. spełniają wymogi izolacyjności akustycznej i termicznej. Przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych.

aktualizacja: 2020-10-21 09:23:26

Ściany z pustaków LPW AKU murowane są na zaprawie cementowo- wapiennej w systemie pióro-wpust bez wypełnienia spoiny pionowej. Dzięki temu ściany zapewniają cichą, suchą i bezpieczną atmosferę w mieszkaniu. Nie wymagają stosowania dodatkowych materiałów termoizolacyjnych wewnątrz budynków.

W swojej ofercie CB Lewkowo ma dwa rodzaje pustaków akustycznych LPW 25 AKU na grubość muru 25 cm oraz NOWOŚĆ LPW 18,8 AKU na grubość muru 18,8 cm. Pustaki akustyczne wykazują bardzo dobre wskaźniki izolacyjności akustycznej nawet do 55 dB.

Pustaki można kupić w Dziale Sprzedaży w Lewkowie Starym, a także do dystrybutorów w woj. podlaskim, mazowieckim, warmińsko -mazurskim oraz lubelskim. Adresy punktów sprzedaży znajdują się na stronie: https://www.lewkowo.pl/dystrybucje/ 

Firma powiązana:
Ceramika Budowlana Lewkowo

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje