Zaprawa do cienkich spoin - SOLBET zimowa 0.7

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Zaprawa do cienkich spoin - SOLBET zimowa 0.7

Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego SOLBET zimowa 0.7 umożliwia prowadzenie prac murarskich w łagodnych warunkach zimowych, czyli wtedy, gdy na dworze temperatura spada poniżej granicznej dla zwykłych zapraw wartości +5°C.

aktualizacja: 2023-01-12 08:10:30

W trakcie prac temperatura nie powinna spaść poniżej 0°C, ale już po 8 godzinach dopuszczalny jest spadek do -5°C. Ta cecha pozwala na planowanie realizacji budowy również w okresie zimowo-wiosennym, redukując przestoje i pozwalając na szybsze zakończenie robót.

www.solbet.pl

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!