Nowy ogranicznik otwarcia SIEGENIA - otwieranie okien na potrzebną szerokość

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy ogranicznik otwarcia SIEGENIA - otwieranie okien na potrzebną szerokość

Ogranicznik otwarcia to jeden z opcjonalnych dodatków dzięki, którym okna zyskują dodatkowe funkcje.

aktualizacja: 2022-11-08 07:11:10

W trosce o najmłodszych SIEGENIA oferuje niezawodne rozwiązanie spełniające wymagania normy EN 13126-5. W razie potrzeby - np. w celu umycia okna lub konserwacji - upoważnione osoby mogą z łatwością zwolnić ogranicznik otwarcia za pomocą klamki. Dzięki temu w dowolnej chwili można otworzyć skrzydło na oścież. Również proces zamykania jest dobrze przemyślany: po cofnięciu klamki i zamknięciu okna następuje automatyczne wpięcie ogranicznika, aby ponownie zapewnić dzieciom pełne bezpieczeństwo.

W pełni ukryta konstrukcja nie wymaga dodatkowych elementów odblokowujących na skrzydle i zapewnia dyskretny, elegancki wygląd. Szerokość otwarcia jest ograniczona do 89 mm. Rozwiązanie można stosować w skrzydłach rozwiernych oraz rozwierno-uchylnych, wykonanych z dowolnego rodzaju profili.

www.siegenia.com

Firma powiązana:
SIEGENIA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!