Nowość w ofercie MS więcej niż OKNA - Patio HST 76 light

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowość w ofercie MS więcej niż OKNA - Patio HST 76 light

W ofercie MS więcej niż OKNA pojawiły się nowe drzwi tarasowe PVC Patio HST 76 light. Jest to bardzo atrakcyjne cenowo rozwiązanie oparte na systemie ciężkich drzwi podnoszono-przesuwnych firmy Deceuninck. Stanowi odpowiedź na rosnącą popularność tanich rozwiązań typu slide innych producentów.

aktualizacja: 2022-05-24 05:45:49

Drzwi tarasowe slide to konstrukcja odstawno-przesuwna bez funkcji uchylania. Patio HST 76 light natomiast to technologia podnoszono-przesuwna, w której cały ciężar skrzydła po zamknięciu opiera się na progu. HST na tle konkurencyjnych produktów oferuje między innymi bardzo wysoką wodoodporność i wytrzymałość na wiatr, co pozwala uniknąć rozszczelnienia oraz przedostawania się wody do środka w czasie intensywnych ulew i wichur.

Drzwi Patio HST 76 light oferowane są w maksymalnym rozmiarze 3200 mm szerokości i 2350 mm wysokości w konstrukcji dwukwaterowej z jedną kwaterą stałą, a drugą przesuwną. Dzięki temu producent przygotował oszczędne rozwiązanie przy jednoczesnym utrzymaniu parametrów oraz właściwości użytkowych pełnowymiarowych rozwiązań HST.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje