Drzwi wewnętrzne - jak dobrać, jak unikać błędów?

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drzwi wewnętrzne - jak dobrać, jak unikać błędów?

Skrzydła wewnętrzne są jednym z najważniejszych elementów wykończenia w naszym pomieszczeniu. Ich wybór ma bardzo duże znaczenie naszego wnętrza, dlatego też nie powinniśmy wybierać drzwi przez przypadek.

aktualizacja: 2021-09-20 10:57:21
Elegancja białych drzwi kapitalnie sprawdzi się w to, co jest dzisiaj popularne.
Decyzja przy kupnie drzwi musi być dobrze przemyślana. Gdy już mamy jakąś wizje jak widzimy nasz salon czy też sypialnie – tym łatwiej będzie nam je wybrać. Jeśli stawiamy na jasne ściany czyli biel lub szarość będzie nam bez trudu wybrać czy chcemy skrzydła drzwiowe wybrać w kolorze jednolitym czy też w strukturze drewna. Elegancja białych drzwi kapitalnie sprawdzi się w to, co jest dzisiaj popularne.
Bardzo ważne jest również, aby kolor drzwi współgrał z kolorem podłogi.
Bardzo ważne jest również, aby kolor drzwi współgrał z kolorem podłogi. Nie mniej jednak nie muszą być w tym samym odcieniu. We wnętrzu nowoczesnym świetnie będą prezentować się skrzydła w kolorze ciemnym, które będą kontrastować z jasną podłogą. Jednak musimy pamiętać, że kolorów nie może być za dużo. W naszych czterech kątach powinniśmy skupić się maksymalnie na trzech dekorach, wtedy unikniemy niedociągnięć oraz chaosu.
System przesuwne jest świetną alternatywą dla drzwi tradycyjnych.
System przesuwne jest świetną alternatywą dla drzwi tradycyjnych. Generalnie są świetnym rozwiązaniem do każdej wersji wnętrza zarówno tego o małej powierzchni jak i dużej. Dzięki mechanizmowi przesuwnemu zyskamy zdecydowanie więcej miejsca użytkowego. W świetny sposób oddzielimy strefy np. sypialnie od łazienki jak również przestrzeń pracującą od części sypialnianej. Cichy i płynny system genialnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a także w biurze. System przesuwny w łatwy sposób oddzieli od siebie pomieszczenia, lecz przede wszystkim nasze wnętrze będzie nowoczesne i minimalistyczne.


Poznaj produkty firmy Voster

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje