Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Osłony typu screen - idealne do dużych przeszkleń

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Osłony typu screen - idealne do dużych przeszkleń

Osłony typu screen to system łączący w sobie zarówno estetykę jak i skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń.

aktualizacja: 2020-11-10 13:15:00

Dzięki redukcji ilości promieniowania słonecznego wnikającego do pomieszczenia jesteśmy w stanie utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach, a także zaoszczędzić na kosztach np. klimatyzacji czy sztucznego oświetlenia. Dzięki szerokiemu wyborowi tkanin oraz bogatej kolorystyce konstrukcji osłony te będą idealnie komponować się zarówno w domach, jak i biurach, czy budynkach użyteczności publicznej.

Na rynku dostępne są coraz większe okna, przeszklenia, a co za tym idzie pojawia się problem czym przesłonić duże połacie? Odpowiedzią są rolety screen, których maksymalny gabaryt to aż 15 m2 powierzchni.

Roleta ZIP Screen
Roleta ZIP Screen

Nie ma też powodów do obaw, że tkanina nie sprawdzi się na zewnątrz. Tkaniny charakteryzują się wysoką jakością i gwarantują odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz długą żywotność produktu. Dzięki ich właściwościom rolety mogą zredukować 75% promieni słonecznych i 98% promieni UV przy zachowaniu światła dziennego.

Jeśli chodzi o rodzaje montażu rolet możemy zaproponować dwa rozwiązania. Do nowopowstałych budynków proponujemy systemy podtynkowe, które będą całkowicie ukryte pod warstwą tynku, a w budynkach istniejących proponujemy klasyczną kasetę, która stanowi element dekoracyjny elewacji. Materiał może być prowadzony w prowadnicach lub na linkach stalowych co zapewnia odpowiednie napięcie tkaniny i bezproblemową pracę przez długie lata.

ZIP Screen
ZIP Screen
Belka dolna w prowadnicy
Belka dolna w prowadnicy
Prowadzenie linkowe
Prowadzenie linkowe
Podtynkowy ZIP Screen
Podtynkowy ZIP Screen
Logo Fart Produkt
Fart Produkt sp. z o.o. sp. komandytowa
ul. Towarowa 3, 87-100 Toruń
www.fartprodukt.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje