Bezpieczeństwo w Twoim smart domu - inteligentny zamek tedee powered by Gerda

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Bezpieczeństwo w Twoim smart domu - inteligentny zamek tedee powered by Gerda

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda to technologia przyszłości w naszych domach. Jest to najmniejszy, a jednocześnie najsilniejszy, inteligentny zamek zewnętrzny, który łączy najnowszą technologię oraz bezpieczeństwo domu w jeden spójny produkt.

aktualizacja: 2020-12-02 09:39:03

IoT a rozwój smart technologii

Wraz z szybko postępującym rozwojem technologicznym pojawiło się coraz więcej tak zwanych smart rozwiązań. Pojęcie to ściśle wiąże się z IoT, czyli Internetem Rzeczy. Systemy IoT gromadzą i przetwarzają dane. Informacje te są następnie wykorzystywane do monitorowania i kontroli oraz przekazywane do innych urządzeń za pośrednictwem Internetu.

Dzięki pojawieniu się technologii IoT możliwy jest postępujący rozwój w dziedzinie smart przedmiotów oraz smart domów. Inteligentny zamek tedee powered by Gerda wykorzystuje najnowsze systemy IoT do zdalnego sterowania urządzeniem i przetwarzania danych.

Technologia stosowana w smart domach, często nazywana również automatyką domową lub domotyką, zapewnia właścicielom bezpieczeństwo, komfort oraz optymalizację kosztów energii. Systemy i urządzenia w smart domu nierzadko działają razem, dzieląc między sobą dane dotyczące użytkowania i automatyzując procesy. IoT umożliwia sterowanie elektroniką za pomocą aplikacji na smartfonie lub innym sprzętem sieciowym.

Zamek przyszłości - tedee powered by Gerda

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda łączy w sobie bezpieczeństwo oraz technologię przyszłości. Od pierwszych założeń projektu do uruchomienia produkcji urządzenia minęło blisko trzy lata. W tym czasie nad powstaniem zamka pracowało grono ponad stu specjalistów z firm Gerda i Predica. Jest to pierwszy tak innowacyjny produkt na rynku smart rozwiązań, z potencjałem na globalną ekspansję.

Zamek tedee powered by Gerda + wkładka
Zamek tedee powered by Gerda + wkładka
Zamek tedee powered by Gerda
Zamek tedee powered by Gerda

Zamek tedee powered by Gerda w działaniu wykorzystuje technologię chmurową i zaawansowane systemy zabezpieczeń, tym samym gwarantuje najwyższe standardy wydajności i ochrony. Do najbardziej pomocnych funkcjonalności inteligentnego zamka zaliczamy auto-otwieranie i auto-zamykanie oraz możliwość zdalnego otwierania drzwi za pomocą aplikacji. Użytkownicy na pewno docenią też opcję przekazywania wirtualnych kluczy w dedykowanej aplikacji oraz dostęp do dziennika zdarzeń, czyli historii korzystania z zamka. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad tym, kto i kiedy odwiedza nasz dom.

Dwa główne elementy tedee powered by Gerda to zamek oraz bridge. Bridge (bezprzewodowy router) łączy inteligentny zamek z aplikacją poprzez serwer chmurowy. Umożliwia on także zdalne zarządzanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Bridge umożliwia także przesyłanie w czasie rzeczywistym wszystkich informacji o zmianach stanu urządzenia do dedykowanej aplikacji mobilnej.

Zamek tedee powered by Gerda i bridge
Zamek tedee powered by Gerda i bridge

Aplikacja mobilna

Opisywany produkt gwarantuje przede wszystkim wygodę i znaczną oszczędność czasu, dzięki możliwości automatycznego zamykania oraz otwierania drzwi. Możemy również zapomnieć o stresujących sytuacjach, takich jak zgubienie kluczy, ponieważ zastąpiła je mobilna aplikacja. Chcąc otworzyć drzwi, wystarczy użyć telefonu, tabletu lub smartwatcha.

Dedykowana aplikacja zapewnia bezpieczeństwo i umożliwia kontrolę. Dzięki niej właściciel ma stały dostęp do informacji o tym, kto i o której godzinie wszedł do domu oraz czy drzwi są zamknięte. Zamek tedee powered by Gerda ma wyjątkowy, minimalistyczny design, który pasuje do każdego wnętrza.

Jest to najmniejszy na świecie inteligentny zamek z własnym napędem. Tedee powered by Gerda wyposażony jest w unikalny akumulator, którego czas pracy na jednym ładowaniu wynosi około sześciu miesięcy. Baterię można ładować przewodem z bezpieczną, magnetyczną końcówką micro USB, podłączoną do standardowej ładowarki lub do power banku.

Gerda Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 49
05-806 Komorów
Tel.: (+48 22) 329 10 30
Fax: (+48 22) 329 10 94

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje