Hörmann na targach BUDMA 2020

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Hörmann na targach BUDMA 2020

700 m² ekspozycji, 17 nowości i 5 złotych medali. Tak firma Hörmann zaprezentowała się na targach BUDMA 2020. Producent pokazał bogaty wybór różnych typów drzwi i bram garażowych oraz nowoczesnych sposobów sterowania nimi. Zaprezentował także wiele rozwiązań dla przemysłu i logistyki oraz systemy kontroli wjazdu.

aktualizacja: 2020-02-17 11:38:05

Złotymi Medalami wyróżniono drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid, nową serię drzwi wewnętrznych Concepto DesignLine i bramy garażowe o pięknych oryginalnych wzorach powierzchni Duragrain. Nagrodzono także nowe zamknięcie roletowe ShopRoller oraz przenośną zaporę drogową OktaBlock.

W świecie drzwi

Uwagę zwracał szeroki asortyment prezentowanych drzwi. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zbudowane z aluminium i stali nierdzewnej drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid. To bardzo eleganckie rozwiązanie, w którym skrzydło drzwiowe tworzy wraz z ościeżnicą jedną płaszczyznę. Drzwi ThermoPlan Hybrid są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Cechuje je ponadto bardzo wysoka termoizolacyjność. Standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC3.

Hörmann zaprezentował również nowy niedrogi model drzwi zewnętrznych ISOPRO. To ciepłe stalowe drzwi z aluminiową ościeżnicą oferowane w wielu ciekawych wzorach i kolorach.

Zwiedzającym bardzo podobały się także drzwi wewnętrzne z serii Concepto Design Line; intrygowały zwłaszcza te o powierzchni imitującej fakturę lnu oraz pełnoszklane - ConceptoGlass z nadrukiem cyfrowym i zamkiem magnetycznym. Wielu gości uważnie przyglądało się drzwiom wewnętrznym BaseLine w okleinie do złudzenia przypominającej postarzały dąb. Na stoisku firmy Hörmann zobaczyć można też było drzwi wielofunkcyjne i przeciwpożarowe oraz wiele innych typów drzwi przeznaczonych do zastosowania w obiektach użyteczności publicznej.

Prezes firmy Hörmann Polska sp. z o.o. wraz z dwojgiem  przedstawicieli firmy odebrali aż pięć Złotych Medali MTP.
Prezes firmy Hörmann Polska sp. z o.o. wraz z dwojgiem  przedstawicieli firmy odebrali aż pięć Złotych Medali MTP.

Bramy piękne i nowoczesne

Ważną część ekspozycji stanowiły bramy garażowe, zarówno do domów jednorodzinnych, jak i garaży zbiorczych. Największe zainteresowanie wzbudzały nowe powierzchnie segmentowych bram garażowych DURAGRAIN. Z bliska obejrzeć można było bramy LPU 42 o powierzchni wiernie imitującej rdzawą stal czy prawdziwy beton. Wszystkie, powstające dzięki innowacyjnej technologii druku cyfrowego, 24 unikatowe wzory powierzchni DURAGRAIN pokazane zostały na specjalnej tablicy. Zwiedzający mogli więc przekonać się, jak łudząco technologia ta odwzorowuje charakter naturalnego surowca.

Hörmann zaprezentował również nową przeszkloną bramę garażową ART 42 z profili aluminiowych. W zależności od rodzaju wypełnienia może ona zapewnić nieograniczony dostęp światła do wnętrza garażu lub dobrą wentylację np. w podziemnych garażach zbiorczych. Na stoisku zobaczyć można było, jak równy podział przeszklonych pól zapewnia harmonijny, elegancki wygląd całej bramy.

Prezentowane na BUDMIE bramy garażowe wyposażone zostały w najnowszej generacji napędy firmy Hörmann. Producent pokazał, że zaawansowana inteligentna technologia pozwala na szybkie obsługiwanie ich za pomocą telefonu komórkowego lub systemów Smart Home.

Segmentowa brama garażowa LPU 42 z powierzchnią DURAGRAIN
Przeszklona brama garażowa ART 42
Obok nagrodzonych Złotym Medalem MTP segmentowych bram garażowych LPU 42 z powierzchnią DURAGRAIN Hörmann pokazał nową przeszkloną bramę garażową ART 42.

MONTERIADA

Targi BUDMA 2020 były też okazją przyjrzenia się z bliska prawidłowemu montażowi bramy garażowej i drzwi wejściowych. Każdego targowego dnia podczas piątej już MONTERIADY monterzy z firmy Hörmann demonstrowali, jak fachowo zamontować bramę i drzwi, by móc cieszyć się wszystkimi ich zaletami. Uświadamiali tym samym, że dobry montaż jest równie ważny jak dobry produkt stolarki otworowej. Pokazy promujące dobre praktyki montażowe organizowane są corocznie przez Związek POiD.

Odbywające się w ramach MONTERIADY pokazy fachowego montażu bramy garażowej i drzwi wejściowych cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Odbywające się w ramach MONTERIADY pokazy fachowego montażu bramy garażowej i drzwi wejściowych cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Firma powiązana:
HÖRMANN POLSKA Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny