Pracownicy Blachy Pruszyński wyróżnieni nagrodą Builder Super Power 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Pracownicy Blachy Pruszyński wyróżnieni nagrodą Builder Super Power 2021

Pierwsza edycja wyróżnienia "Builder Super Power" wyłoniła aż 48 laureatów. Są to przede wszystkim znakomici dyrektorzy i menedżerowie zarządzający różnymi działami, reprezentujący firmy dystrybucyjne, generalnego wykonawstwa, produkcyjne i architektoniczne.

aktualizacja: 2021-11-29 09:09:24

Nagroda to przede wszystkim wyraz uznania za kompetencję, talent oraz przedsiębiorczość. Wywodzi się z przekonania, że za sukcesem firmy stoi organizacja i strategia poszczególnych komórek przedsiębiorstwa, a więc przede wszystkim odpowiedzialni za ich realizację ludzie. Firma Blachy Pruszyński może się pochwalić wyjątkowymi pracownikami, którzy wspólnie tworzą doskonale prosperujące przedsiębiorstwo.

W kategorii Marketing nagrodę otrzymała dyrektor marketingu Małgorzata Lubczyńska - jest odpowiedzialna za planowanie, przygotowywanie strategii, organizację, a także zarządzanie projektami marketingowymi. Drugim Laureatem jest dyrektor ds. sieci Tomasz Lewandowski - otrzymał wyróżnienie w kategorii Handel i Sprzedaż. Zajmuje się nadzorem właścicielskim nad spółkami z grupy w kraju oraz za granicą. Od czterech lat jest również prokurentem firmy. Takie uznanie to tak naprawdę powód do dumy dla tego przedsiębiorstwa.

Builder Super Power - nagrodzeni
Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje