Systemy rynnowe KROP - nowe spojrzenie na rynny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Systemy rynnowe KROP - nowe spojrzenie na rynny

Nowatorskie podejście ekspertów, zaangażowanie technologiczne oraz ponadprzeciętna jakość były punktem wyjścia do powstania nowego segmentu Grupy Kapitałowej Blachotrapez. 

aktualizacja: 2020-09-11 11:52:10

Systemy rynnowe KROP to produkty, które kompleksowo zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających inwestorów, projektantów i wykonawców. Marka KROP to efekt stale podnoszonej poprzeczki w myśl najwyższej jakości i zaawansowania technologicznego.

W roku 2019 powstała nowa marka KROP - wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Blachotrapez - oferująca kompleksowe i nowoczesne systemy rynnowe PVC oraz stal.  W wyniku wieloletnich prac koncepcyjnych, badań i konsultacji ekspertów zbudowany został najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy spełniający wymogi światowych dostawców, jak włoska huta Marcegalia, której międzynarodowa renoma jest gwarancją jakości. Tym samym portfolio marki stało się kompletnym zapleczem dla dekarza i klienta.

Wieloletnia współpraca z dekarzami pozwoliła zaprojektować innowacyjny produkt, który poza wysoką szczelnością, trwałością i sprawnym odprowadzaniem wody deszczowej, zapewnia przede wszystkim intuicyjny montaż. Niewątpliwie marka KROP to nowa definicja systemów rynnowych, zapewniająca ekologiczne i innowacyjne w zakresie jakości produkty dostępne na europejskim rynku. 

Firma powiązana:
BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje