Złoty Medal BUDMA 2023 dla blachy trapezowej TP26 SUPER - Blachy Pruszyński

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Złoty Medal BUDMA 2023 dla blachy trapezowej TP26 SUPER - Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński stale rozwija swoją ofertę i dostosowuje ją do aktualnych wymagań rynkowych. Tak właśnie powstała blacha trapezowa TP26 SUPER, która zdobyła tegoroczny medal MTP.

aktualizacja: 2023-01-16 08:39:04

To niby zwykły "trapez", ale zastosowanie jest na tyle uniwersalne, że zdecydowanie jest to wyrób godny uwagi. To materiał pokryciowy, który idealnie nadaje się na dachy garaży, szop, stodół, hal przemysłowych, a nawet domów jednorodzinnych. Sprawdzi się także jako elewacja. Z odpowiednią powłoką i prawidłowym montażem będzie ochroną na dziesiątki lat.

Blacha trapezowa TP26 dostępna jest w dwóch rodzajach przetłoczeń - trapezowe i faliste. Wysokość trapezu to 26 mm. Takie wymiary pokrycia oraz dość duży rozstaw pomiędzy przetłoczeniami zapewnia odpowiednie odprowadzanie wody z dachu i estetycznie prezentuje się na budynku. Skutecznie zabezpieczy dach przed opadami atmosferycznymi i uzupełni wizualnie budynek.

Sprawdź ofertę na pruszynski.com.pl

Zapoznaj się z tą nowością na Międzynarodowych Tragach Budowlanych w Poznaniu. Na stoisku Blachy Pruszyński porozmawiasz z naszymi ekspertami, zobaczysz wystawki z prawidłowo zamontowanymi dachami i elewacjami, a także napijesz się pysznej kawy i zobaczysz na żywo gwiazdy sportów walki - m.in. Mariusza Pudzianowskiego. Spotkajmy się w Poznaniu!

Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!