Systemy rynnowe KROP to nowy standard stworzony z dekarzami i dla dekarzy 

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Systemy rynnowe KROP to nowy standard stworzony z dekarzami i dla dekarzy 

Kompleksowe produkty o najwyższym standardzie i jakości to definicja systemów rynnowych KROP. Sukces marki to efekt współpracy ekspertów Grupy Kapitałowej Blachotrapez i milionowych nakładów inwestycyjnych. Dziś hala produkcyjna KROP to wyraz najnowszych osiągnięć techniki i nauki. Ściśle dopracowane produkty pod okiem profesjonalnych dekarzy, zyskały uznanie ekspertów Międzynarodowych Targów Poznańskich i zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP. Marka KROP to najlepszy wybór dla inwestorów, projektantów i wykonawców.

aktualizacja: 2020-09-24 08:03:51

W roku 2019 Blachotrapez rozpoczął pracę w najnowocześniejszym w Polsce parku maszynowym KROP, aby produkować rynny stalowe i PVC według własnego standardu. Poszerzenie oferty o całkowicie nowy segment produktów, pozwoliło na zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. KROP oferuje produkty gwarantujące prosty montaż, wytrzymałość i niezawodność nawet w wyjątkowo trudnym klimacie, a także unikatowy design.

Nowa definicja systemów rynnowych to efekt współpracy ekspertów, przeprowadzonych badań, a także testów jakości zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. Sukces systemów rynnowych KROP to efekt stale podnoszonej poprzeczki w myśl najwyższej jakości i zaawansowania technologicznego. Celem, bowiem nie są połowiczne rozwiązania, ale komplementarne systemy. Dlatego patrząc na przyszłość branży budowlanej, warto myśleć wielowymiarowo.

Otworzenie zaawansowanej technologicznie hali produkcyjnej w Myślenicach o powierzchni 4200 m2, pozwoliło na zdobycie przewagi rynkowej jednemu z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Fabryka dysponuje najnowocześniejszymi modelami maszyn  i urządzeń, które tworzą w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne dla systemów PVC i STAL. Zapewnia to kompleksową produkcję wszystkich systemów rynnowych PVC i STAL w jednym miejscu.

Hala produkcyjna Blachotrapez w Myślenicach o powierzchni 4200 m2
Zakład Produkcyjny KROP Systemy Rynnowe

Projekt systemów rynnowych został dopracowany z dekarzami i dzięki temu, KROP może pochwalić się unikalnymi rozwiązaniami poprawiającymi szczelność i komfort montażu.

System rynnowy KROP STAL czy PVC?

Ułatwiając wybór klientom, marka KROP oferuje dwa warianty systemów rynnowych: STAL i PVC, dostępne w bogatej palecie kolorów.

Dopasowanie rynien do projektu i wymagań inwestorów stało się jeszcze prostsze. KROP PVC to zestaw elementów rynnowych tworzących konstrukcję wykonaną z lekkiego, łatwego w obróbce i wytrzymałego materiału odpornego na korozję.

System KROP STAL to zestaw elementów rynnowych tworzących konstrukcję wykonaną z najwyższej jakości stali powlekanej obustronnie czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną. To, co definiuje systemy rynnowe KROP to przede wszystkim innowacja, dla jakości i środowiska.

KROP PVC został wzbogacony wapniowo-cynkowymi stabilizatorami, zapewniającymi najlepszą obecnie formułę na rynku. Intuicyjną pracę z systemem KROP PVC ułatwiają strzałki wskazujące kierunek montażu oraz możliwość zapięcia rynny od strony wurstwy.

Systemy Rynnowe KROP

KROP STAL wykonany jest ze stali o grubości 0,6 mm oraz pokryty powłoką cynku przekraczającą normę 275 g/m2 oraz powłoką lakierniczą o grubości 50 mikronów. Jest wygodny w stosowaniu i obróbce nawet przy temperaturach poniżej 0°C. Posiada haki doczołowe i dokrokwiowe o najwyższej klasie nośności (H), znacznie przekraczając dopuszczalną normę obciażenia 75 kg. Wyrazem zaangażowania technologicznego produktów marki KROP jest automatyzacja wytwarzania kolan, mufowania rur czy eliminacja mikropęknięć podczas tłoczenia w systemie.

KROP STAL zapewnia niezawodną szczelność i gwarantuje 40 lat trwałości mechanicznej i 15 lat stabilności koloru. KROP PVC jest wytłaczany w technologii co-extruzji, która polega na wytłaczaniu elementów długich systemów w dwóch warstwach: zewnętrznej, odpowiadającej za właściwości estetyczne systemu i zabezpiecza przed promieniowaniem UV oraz wewnętrznej, zapewniającej wysokie właściwości mechaniczne. Półokrągły kształt oraz nowa na rynku, czterowargowa uszczelka zapewniają o 50% większą efektywność. To, co warte uwagi to fakt, iż nowoczesne systemy rynnowe KROP PVC i STAL zostały wyróżnione prestiżową nagrodą - Złotym Medalem MTP za innowacyjność.

Systemy Rynnowe KROP
Systemy Rynnowe KROP

Blachotrapez słynie ze współpracy z renomowanymi dostawcami surowców oraz wieloletnich gwarancji na swoje produkty. Te standardy zostały utrzymane również w nowej linii stalowych rynien KROP. Produkty marki KROP dostępne w firmowych sieciach sprzedaży i w sieciach dilerskich na terenie całego kraju, a także u wybranych dystrybutorów zagranicznych to pewność trwałości i wysokiej jakości począwszy od surowca po kompletny produkt na Twojej budowie.

Od sprawnego systemu rynnowego zależy naprawdę wiele. Główną funkcją rynien jest szybkie odprowadzanie wody z całej powierzchni dachu oraz ochrona budynku przed wilgocią, bądź zalaniem elewacji. Rynny należą do elementów dachu najintensywniej eksploatowanych. Muszą radzić sobie nie tylko z wodą deszczową, ale także z topniejącym śniegiem oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, jakie do nich wpadają. Są stale narażone na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego oczekuje się od nich jak najlepszej wydajności i szczelności. Taką gwarancję zapewniają systemy rynnowe KROP - to doskonała jakość i pewność długoletniej żywotności całej instalacji.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje