Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy suchej zabudowy

Liga Ekspertów RIGIPS WEBER - nagrody dla fachowców

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-04-16

Rozszerzenie oferty programu lojalnościowego Liga Ekspertów to szczególnie atrakcyjna propozycja dla firm wykonujących kompleksowe usługi budowalne. Zarówno budujący od podstaw, jak i specjaliści w zakresie wykończeń, mogą zdobywać punkty do wymiany na bardzo atrakcyjne nagrody.

W programie nowej edycji biorą udział nie tylko produkty do suchej zabudowy Rigips, ale również chemia budowlana Weber. Za zakup produktów Rigips i Weber premiowanych w Lidze Ekspertów można otrzymać nie tylko profesjonalny sprzęt i odzież roboczą, które przydadzą się na każdej budowie, ale też atrakcyjne gadżety. Są to np. konsola Xbox, elektryczna hulajnoga, odkurzacz iRobot, wideorejestrator czy okulary VR Samsung. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby wykonawcy mogą także skorzystać z porad finansowo-księgowych.

Przystąp do programu Liga Ekspertów WEBER i RIGIPS - nagrody już czekają
Przystąp do programu Liga Ekspertów WEBER i RIGIPS - nagrody już czekają

W Lidze Ekspertów Rigips i Weber są premiowane zarówno sztandarowe produkty marki Weber takie jak tynk hydrofilowy weber.pas topdry AquaBalance, płynny jastrych weber.floor FLOW czy uszczelniająca folia w płynie weber.tec 822, jak i nowości - szybki jastrych weberfloor 1000 PLUS czy system do naprawy betonu weberep duo. Rigips daje punkty m.in. za płyty z serii Rigips PRO, Glasroc, Habito, płyty sufitowe Rigidur, masy szpachlowe ProMix, Vario, Aquaroc, akcesoria i wiele innych produktów.

Firma Wykonawcza zainteresowana dołączeniem do programu zakłada konto na www.liga-ekspertow.pl. Po rejestracji otrzymuje 500 punktów powitalnych.

Kolejne punkty zbiera za zarejestrowane zakupione produkty Rigips i Weber. Dodatkowo raz na kwartał zarejestrowane ilości zakupionych produktów RIGIPS przeliczane są na pełne jednostki systemu RIGIPS. W zależności od osiągniętego poziomu systemowości zebrane na koncie punkty programowe przemnażane są przez mnożnik systemowości, a wynik przelicznika zwiększa liczbę punktów programowych na koncie Uczestnika.

 

źródło i zdjęcia: marki RIGIPS i WEBER

Pozostałe promocje
Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum