Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

Uporządkuj Swój ogród na jesień - PROMOCJA Joniec "Produkty na kilogramy"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-09-30

Jeśli potrzebujesz niedrogiego materiału do uporządkowania swojego ogrodu, do zbudowania murków lub niewielkiego ogrodzenia – zapoznaj się z akcją specjalną firmy JONIEC! Tylko teraz masz możliwość zakupu produktów na kilogramy – w cenie 0,10 złnetto za 1 kilogram (0,12 zł brutto za 1 kilogram). Tak tanio jeszcze nie było!

Do wyboru w PROMOCJI są następujące produkty JONIEC:

  • Bloczki GORC® – Elementy systemu GORC® dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz.
  • Bloczki ogrodzenia ROMA – mogą być użyte do budowy ogrodzenia lub muru, ale także jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków.
  • Bloczki ogrodzenia ASTRA – mogą być użyte nie tylko do budowy ogrodzenia ale również mają szerokie zastosowanie w budowie różnego rodzaju murków oporowych lub pełnych murów ogrodzeniowych. Poprzez zastosowanie szerokich oraz wąskich elementów słupków możliwości kompozycyjne tego systemu są wręcz nieograniczone. Dodatkowo elementy dużego słupka bardzo dobrze sprawdzają się jako donice lub gazony.
  • DASZKI – produkty te mają wiele zastosowań: mogą stanowić przykrycie elementów ogrodzeniowych oraz wszelkiego rodzaju murów. Dodatkowo daszki płaskie takie jak: CRDM, CRSM czy CRMM idealnie nadają się na chodniki oraz różnego rodzaju ścieżki w ogrodzie.

Oferowane produkty to II gatunek, który z powodu lekkich uszkodzeń nie może być sprzedany jako pełnogatunkowy. Niemniej są to elementy, które można z powodzeniem użyć do uporządkowania przestrzeni wokół nas. Wyobraźnia może podsunąć wiele innych pomysłów na wykorzystanie tych produktów.

NIE CZEKAJ! Już teraz skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i dopytaj o szczegóły oferty: tel. 18 334 05 84, e-mail: info@joniec.pl

Produkty objęte niniejszą promocją można zamówić wyłącznie w Biurze Handlowym firmy JONIEC w Tymbarku.

OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

źródło i zdjęcia: Joniec

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum