SMART dom w zasięgu ręki - tylko za złotówkę!

Rozwiązania SMART stały się już integralną częścią naszego codziennego życia, ułatwiając je i czyniąc bardziej komfortowym. Za pomocą smartfona można otworzyć bramę dla kuriera lub wpuścić do domu dziecko, które zapomniało kluczy. Marka WIŚNIOWSKI wprowadza te nowoczesne technologie do naszych domów. W ramach letniej promocji, przy zakupie wybranych produktów WIŚNIOWSKI, można otrzymać centralę smart home od Somfy za symboliczną złotówkę.

SMART dom w zasięgu ręki - tylko za złotówkę!
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153 , 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Koniec z szukaniem pilota do bramy - wystarczy smartfon

Inwestorzy coraz częściej wybierają bramy, drzwi i rolety sterowane smartfonem. Co przekonuje współczesnych klientów? Przyjrzyjmy się inteligentnym bramom garażowym. Zwykle, gdy pilot do bramy jest najbardziej potrzebny, nie można go znaleźć. Inaczej jest ze smartfonem, który zawsze mamy pod ręką. Bramę garażową UniTherm z napędem Metro SMART io można zamknąć i otworzyć telefonem.

Wystarczy jedno kliknięcie z dowolnego miejsca na świecie. Od 1 lipca do końca sierpnia, przy zakupie tej bramy WIŚNIOWSKI, klienci otrzymują centralę TaHoma switch za jedyną złotówkę. Dzięki TaHomie można kontrolować nie tylko bramę garażową, ale ponad 200 innych urządzeń, takich jak drzwi, bramy ogrodzeniowe, rolety, zasłony, a nawet system oświetlenia.

Zdalne zarządzanie domem z aplikacją od Somfy jest możliwe również za pomocą asystentów głosowych, takich jak Google Home, Amazon Alexa czy Apple Homekit.

Twoje dziecko zapomniało kluczy do domu?

Który rodzic nie doświadczył podobnej sytuacji? Otwarcie drzwi do domu podczas służbowego spotkania jest teraz możliwe dzięki drzwiom CREO od marki WIŚNIOWSKI. Zdalna obsługa drzwi czy wjazdu na posesję pozwala uniknąć wielu stresujących sytuacji. Dziecko czekające na powrót rodzica nie zmarznie na deszczu, a firmę sprzątającą można wpuścić do środka nawet podczas naszej nieobecności.

Teraz możesz wypróbować to rozwiązanie niemal za darmo, ponieważ do wybranego modelu CREO ze sterownikiem SMAC firma WIŚNIOWSKI dodaje centralę smart home za jedyną złotówkę. Podobnie jest z nową aluminiową bramą ogrodzeniową w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Wystarczy zdecydować się na model automatyczny z napędem Somfy io, aby skorzystać z promocji, w której TaHomę, a więc opcję zdalnego sterowania bramą ogrodzeniową, otrzymasz za 1 zł.

SMART scenariusze - Twój klucz do oszczędności i ekologii

Inteligentny dom to taki, który dopasowuje się do Twojego rytmu dnia: rolety otwierają się z pierwszymi promieniami słońca, a brama wjazdowa zamyka automatycznie wieczorem. Centrala smart home Somfy TaHoma switch pozwala na zaplanowanie kilku scenariuszy, w tym tych symulujących obecność domowników podczas urlopu. Oprócz poprawy bezpieczeństwa, scenariusze smart mają także wpływ ekologiczny i ekonomiczny.

Przykładem są rolety PROTECTA, które dzięki integracji z czujnikiem temperatury mogą reagować na zmiany warunków atmosferycznych, co pozwala oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Można na przykład zaprogramować rolety tak, aby zamykały się automatycznie, gdy temperatura w pomieszczeniu przekroczy 21°C.

Obawiasz się, że inteligentne produkty są trudne w obsłudze? Nic bardziej mylnego! Produkty SMART w wakacyjnej promocji od marki WIŚNIOWSKI są proste i intuicyjne w użyciu. Przyjazna aplikacja mobilna od Somfy bezproblemowo współpracuje z produktami WIŚNIOWSKI. Bądź SMART. Jeszcze bardziej!

 

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI