Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Kolumna prysznicowa Twiss od CORAM w promocji do 13 lutego!

Wybór odpowiedniej baterii prysznicowej jeszcze nigdy nie był taki łatwy - a to wszystko dzięki kolumnie prysznicowej z baterią termostatyczną Twiss marki Tiger, która wydaje się idealnym rozwiązaniem do każdej łazienki, także Twojej! Tylko do 13 lutego, w sklepach stacjonarnych i online Leroy Merlin, dostępna jest ona w promocyjnej cenie.

Kolumna prysznicowa Twiss od CORAM w promocji do 13 lutego!
Coram Wyposażenie łazienek
coram.pl
Coram Wyposażenie łazienek
Dane kontaktowe:
22 899 15 40, 22 899 03 20
Bełdan 4, 02-695 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Odpocznij i ciesz się doskonałym strumieniem wody dzięki głowicy prysznicowej Twiss o imponującej średnicy 30 cm. Dzięki niej każda chwila pod prysznicem stanie się wyjątkowym doświadczeniem.  Dodatkowo prysznic ręczny, z 3 różnymi strumieniami wodnymi w tym ze strumieniem masującym, pozwoli dostosować strumień wody do własnych preferencji.

Słuchawka i deszczownica wyposażone są w sylikonowe końcówki, które pozwalają na łatwe czyszczenie osadzającego się kamienia.  A dzięki wspornikom ściennym o regulowanej głębokości, drążek prysznicowy zawsze wisi prosto - można więc zamontować kolumnę także na niejednolitych lub nierównych ścianach bez obaw o końcowy efekt wizualny..

Wyróżnikiem jest całkowite bezpieczeństwo i ochrona przed oparzeniami. W tym modelu zastosowano mechanizm bezpieczeństwa 40°C, dzięki czemu bateria nigdy się nie nagrzewa.

Dopełnieniem jest nowoczesny, industrialny wygląd, który odświeży wnętrze każdej łazienki. Prosta, ponadczasowa forma sprawdzi się wszędzie tam, gdzie poszukiwana jest elegancja.

źródło i zdjęcie: Coram