Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 117317
Coram - Wyposażenie łazienek

Coram Wyposażenie łazienek

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
E-mail coram@coram.pl
Adres Bełdan 4, 02-695 Warszawa
CORAM DIY oferuje akcesoria i tekstylia łazienkowe marek TIGER, GEESA i SEALSKIN, należących do Grupy Coram. Portfolio produktów wyróżnia niebanalne, oryginalne wzornictwo, tworzone z myślą o wysokich oczekiwaniach konsumentów, łączące najlepszą jakość z najnowszymi trendami. Zróżnicowana oferta kilku marek tworzy bogaty asortyment o niepowtarzalnym designie, które docenią nie tylko właściciele salonów z wyposażeniem... Czytaj więcej
Coram

CORAM DIY oferuje akcesoria i tekstylia łazienkowe marek TIGER, GEESA i SEALSKIN, należących do Grupy Coram. Portfolio produktów wyróżnia niebanalne, oryginalne wzornictwo, tworzone z myślą o wysokich oczekiwaniach konsumentów, łączące najlepszą jakość z najnowszymi trendami. Zróżnicowana oferta kilku marek tworzy bogaty asortyment o niepowtarzalnym designie, które docenią nie tylko właściciele salonów z wyposażeniem łazienek czy architekci wnętrz, ale także wszystkie osoby szukające  nietuzinkowych rozwiązań do własnego domu czy mieszkania.

Akcesoria i tekstylia łazienkowe Coram

Dodatki do łazienek z logo TIGER cechuje duża różnorodność i staranność w doborze materiałów. Wykończenie z naturalnych surowców – korka, drewna czy mlecznego szkła, wnosi do przestrzeni poczucie harmonii i powrotu do natury. Akcesoria TIGER znakomicie wpisują się w styl skandynawski i loftowy, ale nie tylko. Kolekcję uzupełnia szeroka gama klasycznych dodatków z elementami o różnych wykończeniach – chromowanym, złotym, czy miedzianym. Praktyczne rozwiązanie stanowi asortyment wieszaków i półek z zestawem montażowym TigerFix, które nie wymagają wiercenia czy wbijania gwoździ. W ofercie dostępne są także meble TIGER o prostych, geometrycznych formach.

Doskonałe uzupełnienie dla nich stanowią wyraziste i kolorowe tekstylia oraz akcesoria SEALSKIN. Wspomnienia wakacji mogą być wciąż obecne w łazience za sprawą m.in. koszy na pranie w motywy marynistyczne, natomiast żywe wzory zasłonek prysznicowych ożywią surowe wnętrza. Zaprojektowane z klasycznych surowców wykorzystywanych w przestrzeni łazienek, zaskakują wykorzystaniem oryginalnego filcu, drewnianego dekoru czy futrzanej faktury dywaników.

Urządzający przestrzeń kąpielową hoteli czy innych obiektów komercyjnych, gdzie stawia się na najlepszą jakość wykonania, powinni zapoznać się z ofertą akcesoriów marki GEESA. Znajdą w niej szeroki wybór dodatków wykonanych z największą starannością, odpowiadając na wymagania odbiorców, ale także z zachowaniem najnowszych trendów. Oryginalne wzornictwo, gwarancja do 15 lat oraz indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy tej marki.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA