Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 102480
Coram

Coram

Wyposażenie łazienek
Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
Adres Bełdan 4, 02-695 Warszawa
CORAM DIY oferuje akcesoria, tekstylia, oraz meble łazienkowe. Główne marki Grupy Coram to TIGER, GEESA i SEALSKIN. Portfolio produktów zostało dobrane pod kątem jakości i zgodności z trendami. ... Czytaj więcej
Coram

CORAM DIY oferuje akcesoria, tekstylia, oraz meble łazienkowe. Główne marki Grupy Coram to TIGER, GEESA i SEALSKIN. Portfolio produktów zostało dobrane pod kątem jakości i zgodności z trendami.

Meble i akcesoria z serii Tiger

Kilka marek w ofercie zapewnia też różnorodność, tak pożądaną przez właścicieli salonów z wyposażeniem czy architektów wnętrz. Główna zaleta Grupy Coram to oryginalne wzornictwo – sama projektuje swoje produkty, dzięki czemu oferuje rzeczy nietuzinkowe i niepowtarzalne. Z tego względu ma realny wpływ na trendy w akcesoriach łazienkowych w Europie.

Wyposażenie łazienek z logo TIGER to głównie akcesoria łazienkowe. Niewątpliwe ich szeroka gama zaskakuje swoją różnorodnością. Wykończenia z oryginalnych materiałów jak korek, drewno czy mleczne szkło wpisują się w modny dziś powrót do natury i styl skandynawski. Uzupełnia je szeroka gama klasycznych, chromowanych dodatków, jak również takich ze złotym czy miedzianym wykończeniem. TIGER to nie tylko wygląd ale i praktyczność, co najlepiej obrazuje gama wieszaków i półek z zestawem montażowym TigerFix niewymagających wiercenia czy wbijania gwoździ.

Ascetyczne meble TIGER uzupełnić można kolorową ofertą tekstyliów i akcesoriów SEALSKIN. Kosze na pranie w dyskretne, morskie motywy czy wzorzyste zasłonki prysznicowe ożywią każdą łazienkę, dodając jej charakteru. Klasyczne materiały łazienkowe są tu przełamane oryginalnym filcem, drewnianym dekorem czy futrzaną fakturą dywaników. Ofertę skierowaną do właścicieli hoteli oraz inwestycji komercyjnych prezentuje GEESA. To szeroki wybór akcesoriów najwyższej jakości z zachowaniem najnowszych trendów oraz odpowiadający wysokim wymaganiom tego odbiorcy. Oryginalne wzornictwo, 15-letnia gwarancja oraz indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy tej marki.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny