Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Coram - Wyposażenie łazienek
Coram Wyposażenie łazienek
coram.pl

Coram Wyposażenie łazienek

Dane kontaktowe:
22 899 15 40, 22 899 03 20
Bełdan 4, 02-695 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 146965
O firmie

CORAM DIY oferuje akcesoria i tekstylia łazienkowe marek TIGER, GEESA i SEALSKIN, należących do Grupy Coram. Portfolio produktów wyróżnia niebanalne, oryginalne wzornictwo, tworzone z myślą o wysokich oczekiwaniach konsumentów, łączące najlepszą jakość z najnowszymi trendami. Zróżnicowana oferta kilku marek tworzy bogaty asortyment o niepowtarzalnym designie, które docenią nie tylko właściciele salonów z wyposażeniem łazienek czy architekci wnętrz, ale także wszystkie osoby szukające  nietuzinkowych rozwiązań do własnego domu czy mieszkania.

Akcesoria i tekstylia łazienkowe Coram

Dodatki do łazienek z logo TIGER cechuje duża różnorodność i staranność w doborze materiałów. Wykończenie z naturalnych surowców – korka, drewna czy mlecznego szkła, wnosi do przestrzeni poczucie harmonii i powrotu do natury. Akcesoria TIGER znakomicie wpisują się w styl skandynawski i loftowy, ale nie tylko. Kolekcję uzupełnia szeroka gama klasycznych dodatków z elementami o różnych wykończeniach – chromowanym, złotym, czy miedzianym. Praktyczne rozwiązanie stanowi asortyment wieszaków i półek z zestawem montażowym TigerFix, które nie wymagają wiercenia czy wbijania gwoździ. W ofercie dostępne są także meble TIGER o prostych, geometrycznych formach.

Doskonałe uzupełnienie dla nich stanowią wyraziste i kolorowe tekstylia oraz akcesoria SEALSKIN. Wspomnienia wakacji mogą być wciąż obecne w łazience za sprawą m.in. koszy na pranie w motywy marynistyczne, natomiast żywe wzory zasłonek prysznicowych ożywią surowe wnętrza. Zaprojektowane z klasycznych surowców wykorzystywanych w przestrzeni łazienek, zaskakują wykorzystaniem oryginalnego filcu, drewnianego dekoru czy futrzanej faktury dywaników.

Urządzający przestrzeń kąpielową hoteli czy innych obiektów komercyjnych, gdzie stawia się na najlepszą jakość wykonania, powinni zapoznać się z ofertą akcesoriów marki GEESA. Znajdą w niej szeroki wybór dodatków wykonanych z największą starannością, odpowiadając na wymagania odbiorców, ale także z zachowaniem najnowszych trendów. Oryginalne wzornictwo, gwarancja do 15 lat oraz indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy tej marki.