Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Krispol Okna, drzwi, bramy, rolety
krispol.pl
Krispol Okna, drzwi, bramy, rolety
Dane kontaktowe:
61 662 41 00
Michała Strzykały 4, 62-300 Września

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Black Week z KRISPOL

Czy jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu? A może zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli zależy Ci również na optymalizacji kosztów budowy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - z marką KRISPOL zaoszczędzisz i zyskasz spokój na wiele lat.

Black Week z KRISPOL

Jesień to czas, kiedy wszyscy z niecierpliwością czekają na listopadową akcję promocyjną - Black Week. W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Chcemy, abyś razem z nami spełnił swoje marzenia związane z budową lub remontem domu. U nas Black Friday to nie tylko jeden dzień, ale cały tydzień pełen niesamowitych okazji.

Jak przygotować się do Black Week z KRISPOL? 

Powiedz doradcom, czego oczekujesz, przetestuj produkty, wybierz dekory i kolory. Nasz zespół udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. Jeżeli szukasz inspiracji, zapraszamy Cię na nasze social media – Pinterest, Facebook, Instagram, YouTube oraz TikTok.

  • KROK 2: Skorzystaj z pomiaru na inwestycji

To ważny element, dzięki któremu masz możliwość skonfrontowania swoich oczekiwań z budowlaną rzeczywistością. Pamiętaj, że w sytuacji, w której realizacja tego kroku nie będzie możliwa, Doradca może przygotować wstępną ofertę w Salonie na podstawie pozyskanych od Ciebie informacji.

  • KROK 3: Skorzystaj z oferty spersonalizowanej

Określenie Twoich potrzeb zakupowych oraz pobrane pomiary pozwolą Doradcy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na zakup stolarki. To czas na podjęcie ostatecznej decyzji i sfinalizowanie zamówienia. Podpisz umowę z gwarancją największych oszczędności w tym roku.

Black Week z KRISPOL to czas, kiedy możesz spełnić swoje marzenia o idealnej stolarce otworowej. Przygotuj się na ten wyjątkowy tydzień i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, by zaoszczędzić na swoim projekcie budowy lub remontu.

źródło i zdjęcia: Krispol