PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Promocja w Hörmann do końca maja 2022 roku

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-05-11

Jeszcze do końca maja firma Hörmann oferuje wiele produktów stolarki budowlanej w promocyjnej cenie. Weź udział w promocji i sprawdź ofertę drzwi, bram i napędów Hörmann.

Marzysz o zmianach na wiosnę? Chcesz odnowić dom lub zakończyć jego budowę? Szukasz komfortowej, niezawodnej, trwałej bramy garażowej i drzwi, które dopasujesz idealnie do swoich potrzeb? Jeszcze do końca maja firma Hörmann oferuje wiele produktów stolarki budowlanej w niezmiennej, promocyjnej cenie.

Atutem tej promocji jest stabilna, niska cena, a także możliwość skonfigurowania bramy garażowej oraz drzwi wejściowych i wewnętrznych w taki sposób, by spełniały indywidualne wymagania, dotyczące zarówno funkcjonalności, komfortu użytkowania, bezpieczeństwa, jak i estetyki.

Brama segmentowa RenoMatic

Dostępna w czterech promocyjnych wymiarach, automatyczna segmentowa brama gararażowa RenoMatic to propozycja zarówno dla inwestorów szukających wyrafinowanych rozwiązań estetycznych, jak i dla tych, którym zależy na dobrych zabezpieczeniach przeciwwłamaniowych.

W promocji znajdują się między innymi bramy z szerokimi, eleganckimi przetłoczeniami w modnych matowych kolorach Matt deluxe lub np. z bardzo trwałą i oryginalną, imitującą kamień, powierzchnią Duragrain Diamon Stone, a także wyposażenie przeciwwamaniowe w klasie RC 2.

Bramy RenoMatic opcjonalnie można też wyposażyć w najnowszej generacji napędy firmy Hörmann i w ten sposób włączyć je w system domu inteligentnego. Będą wtedy także szybsze i łatwiejsze w obsłudze, bo obsługiwane za pomocą aplikacji w domu i z każdego miejsca na świecie.

Drzwi zewnętrzne - piękne i funkcjonalne

Szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych gustów i potrzeb stwarza także promocyjna oferta drzwi zewnętrznych. Wybierać tu można spośród kilku typów drzwi - od stalowych przez aluminiowe po te zbudowane z aluminium i stali nierdzewnej.

Duży wybór wzorów, kolorów, oklein i modnych elementów wyposażenia, takich jak okucia black.edition czy przeszklenie typu lustro weneckie, pozwala na dopasowanie ich do różnych projektów architektonicznych.

Dzięki Pakietowi Design, na który składają się ukryte zawiasy oraz elegancka klamka wewnętrzna ze stali nierdzewnej, drzwi mogą wyglądać wyjątkowo pięknie także od środka. Promocja umożliwia nie tylko estetyczne wykreowanie wejścia domu - daje również możliwość samodzielnego decydowania o jego parametrach technicznych.

Klasa przeciwwłamaniowa RC 2 czy RC 3, poziom izolacyjności cieplnej - to wszystko zależy od naszego wyboru.

Kompleksowe rozwiązanie

Podobnie skonfigurować można również drewniane drzwi wewnętrzne. Promocja obejmuje też drzwi przeciwpożarowe w klasie EI230, idealne np. do kotłowni, oraz napędy do bram wjazdowych.

Ta oferta firmy Hörmann daje możliwość kompleksowego wyboru stolarki budowlanej zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i harmonijnego dopasowania jej elementów do siebie nawzajem. Jest także przyjazna dla klimatu i naszego budżetu.

Na zakup segmentowych bram garażowych oraz stalowych i aluminiowych drzwi zewnętrznych można uzyskać Hörmann dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Źródło i zdjęcia: Hörmann Polska Sp. z o.o.

Pozostałe promocje
Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum