Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Wybieramy najlepsze drzwi wejściowe do domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty

Drzwi wejściowe to element wyposażenia domu, który oddziela świat zewnętrzny od przestrzeni nam najbliższej – osobistej i najbardziej komfortowej. Decyzja o tym, jakie drzwi wejściowe wybrać wymaga uwzględnienia wszystkich funkcji ważnych dla każdego domownika, od tych związanych z estetyką, po trwałość i bezpieczeństwo.

Zachwyt od samego progu

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego gdy wybieramy drzwi wejściowe, niezwykle istotne jest by miały one elegancki, ponadczasowy wygląd, który będzie odpowiadał charakterowi domu. Przemyślany design drzwi zagwarantuje oczekiwany efekt „wow”, a nasi goście będą przekraczać próg domu z zachwytem.

Solidne i trwałe drzwi z PVC i aluminium

Wybierając drzwi do domu, należy zastanowić się również nad tym z jakiego materiału powinny być wykonane. Drzwi wejściowe będą służyć nam przez lata, dlatego ich trwałość jest bardzo ważna. Stabilna konstrukcja jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. Zarówno drzwi PVC jak i aluminiowe to dobry wybór, który zapewni komfortowe użytkowanie każdego dnia.

Drzwi w ofercie BUDVAR Centrum - dowiedz się więcej

Drzwi PVC będą dobrą propozycją dla osób poszukujących najcieplejszych rozwiązań. Charakteryzują się one dobrymi właściwościami izolacyjnymi, dzięki czemu gwarantują wysoki komfort termiczny i akustyczny. Zaletą drzwi wykonanych z aluminium jest ich lekka konstrukcja, która sprawia, że codzienna obsługa drzwi jest bardzo wygodna. Drzwi aluminiowe wyróżniają się także niezwykłą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne oraz różnicę temperatur.

Drzwi wejściowe BUDVAR Centrum
Drzwi wejściowe BUDVAR Centrum

Inteligentne rozwiązania – wygoda i bezpieczeństwo

Dzięki rozwiązaniom automatycznym Twoi domownicy zyskują wygodę na miarę inteligentnego, nowoczesnego domu. Zastosowanie czytnika linii papilarnych, klawiatury numerycznej lub zdalnego sterowania z pozycji telefonu pozwoli Ci zapomnieć o nerwowym szukaniu kluczy na dnie torby lub plecaka. Twoje drzwi będą stały otworem tylko dla najbliższych, chroniąc to co dla Ciebie ważne. Jeśli poszukujesz najlepszego rozwiązania do swojego domu, odwiedź sklep online Budvar lub stacjonarny salon sprzedaży i odkryj nową kolekcję drzwi zewnętrznych. Kup drzwi online: sklep.budvar.pl Znajdź salon sprzedaży: www.budvar.pl

źródło i zdjęcie: BUDVAR Centrum

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum