Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 1531
BUDVAR Centrum - Drzwi wejściowe

BUDVAR Centrum Drzwi wejściowe

Zobacz firmę w innym dziale: Okna i drzwi balkonowe z PVC
Telefon 43 824 31 32
Adres Przemysłowa 36, 98-220 Zduńska Wola
BUDVAR- Okna i drzwi trwalsze niż inne! Jesteśmy producentem wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Europie sami produkujemy profile PVC, dzięki czemu kontrolujemy jakość naszych produktów już od samego początku. ... Czytaj więcej
BUDVAR Centrum

BUDVAR- Okna i drzwi trwalsze niż inne! Jesteśmy producentem wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Europie sami produkujemy profile PVC, dzięki czemu kontrolujemy jakość naszych produktów już od samego początku.

 

Nasze okna i drzwi mają za zadanie dostarczać Klientom unikalnych rozwiązań, które sprawią, że ich życie stanie się bardziej komfortowe, oszczędne i piękniejsze.

W naszej ofercie znaleźć można m.in. jedyne takie na rynku drzwi wejściowe do domu, dostępne 6 oryginalnych liniach wzorniczych: Paris, Milan, Strasbourg, Oslo, Warsaw, Palermo. Wśród dostępnych modeli znajdują się bogate zdobienia retro, minimalistyczne wzory z przeszkleniami, a także drzwi z elementami ceramiki i szkła.

Najwyższa jakość na lata

30 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wypracowanie własnych, unikalnych metod produkcyjnych, gwarantujących wysoką jakość produktów na lata. Profile BUDVAR powstają w nowoczesnej technologii Titanium Technology, w której wykorzystujemy pełnowartościowe PVC z domieszką tytanu. Dzięki zastosowaniu tej technologii nasze okna i drzwi charakteryzują się dużą sztywnością, wysoką odpornością na odbarwienia oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Produkujemy odpowiedzialnie i ekologicznie

Ekologia to dla nas priorytet. Nasze okna i drzwi produkujemy z poszanowaniem środowiska. Do wszystkich produkowanych przez nas okien i drzwi posiadamy certyfikat potwierdzający, iż nie mają one w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu ani związków innych metali ciężkich.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum