Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Lakiery, bejce, impregnaty do drewna

Nowoczesne produkty do ochrony drewna

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Rynek impregnatów do drewna w Polsce przeżywa ostatnio znaczne ożywienie, które bez wątpienia związane jest z ogólnoświatowym trendem zbliżania do natury. Patrząc przez pryzmat popularnych dziś haseł EKO - ludzie zaczynają dostrzegać piękno i naturalność surowca, którym zawsze było i jest drewno. Coraz częściej elementami dekoracyjnymi naszych domów, działek a nawet budynków wielkogabarytowych - staje się drewno, które zastępuje popularne niegdyś cegłę i beton.

Firma DEKSPOL - producent szeroko rozumianych impregnatów do drewna z całkowicie polskim kapitałem, którego początki działalności przypadają na lata 90-te ubiegłego wieku wychodzi naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów ceniącym sobie naturalne piękno drewna. Ten bardzo popularny dziś materiał od samego początku czyli od pozyskania go aż do finalnej obróbki - na każdym prawie etapie - wymaga zastosowania produktów zabezpieczających przed biokorozją oraz podkreślających jego naturalne właściwości, piękno, ciepło oraz walory estetyczne nieosiągalne dla produktów wytwarzanych syntetycznie.

DEKSPOL jako producent najwyższej jakości impregnatów dla przemysłu tartacznego od zawsze zapewnia swoim klientom przemysłowym produkty, które pozwalają ich wyrobom cieszyć się najwyższym uznaniem i jakością w sensie zabezpieczenia drewna dla wieloletniej eksploatacji produktów przez nich wytworzonych. Marka PROFESSIONAL PROTECTOR - produkty dla przemysłu - już samą nazwą zwraca uwagę na to co najważniejsze - na OCHRONĘ drewna.

Ale przemysł to przemysł - tam impregnacja zasadniczo skupia się na zabezpieczeniu samego surowca i dopiero po tej fazie następuje "wykończenie" produktami dekoracyjnymi, niejednokrotnie wykonywanymi już przez samych użytkowników. Dla tych właśnie ludzi - czyli nas - powstała profesjonalna linia produktów DREWNO PROTECTOR.

Oleje do drewna, Lakierobejce Ochronne, Impregnaty Dekoracyjne

Cała gama produktów, nawet dla najbardziej wymagających klientów, stanowi połączenie profesjonalnego zabezpieczenia drewna przed biokorozją - w każdej postaci - oraz elementu dekoracyjnego. Takie połączenie daje gwarancję powstania materiału, którym nie tylko pięknie pomalujemy płoty, altany, meble, tarasy i wszystkie drewniane przedmioty wymagające konserwacji wizualnej, ale także zostaną one zabezpieczone w taki sam sposób jak zabezpiecza się drewno w przemysłowych procesach produkcyjnych.

Linia DREWNO PROTECTOR, w której została użyta technologia nie tylko pozwalająca dekorować ale także zabezpieczać drewno stała się zatem dostępna dla wszystkich. Klienci wybierający linię DREWNO PROTECTOR a w szczególności Oleje do drewna, Lakierobejce Ochronne, Impregnaty Dekoracyjne oraz całą gamę tak popularnych w Skandynawii, ze względu na ekologiczne surowce użyte do ich produkcji, produktów wodnych typu Lazura - podkreślają ich niesamowite właściwości zabezpieczająco-dekoracyjne oraz łatwość aplikacji.

Produkty DEKSPOL z profesjonalnej linii DREWNO PROTECTOR są już dostępne w sprzedaży na terenie całej Polski i można je kupić u dystrybutorów lub w wybranych Sklepach Budowlanych oraz Centrach Ogrodniczych.

Logo Dekspol
DEKSPOL PPH Iwona Oleszak
62-300 Września, ul. Kościuszki 14
tel. 61 640 00 04/05,
e-mail: biuro@dekspol.pl
www.dekspol.pl
Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum