PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Rekuperatory

Dlaczego rekuperator PRANA-200C NoCovid 24H pomaga w walce z koronawirusem?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Dla każdego przedsiębiorcy świadczącego usługi związane z bezpośrednim kontaktem z klientem, okres obostrzeń spowodowany pandemią okazał się bardzo dotkliwy w ekonomicznym wymiarze skutków.

Przedsiębiorcy w czasie pandemii

Zamknięte przez kilka miesięcy salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, restauracje, puby itp., w znaczącym odsetku już nigdy nie otworzą swych drzwi dla klientów. Naturalną odpowiedzią każdego przedsiębiorcy jest w tej sytuacji poszukiwanie rozwiązania, które z jednej strony zachęci klientów do śmiałego powrotu, zbuduje wizerunek odpowiedzialnej i przyjaznej firmy, a z drugiej strony zagwarantuje zarówno poczucie bezpieczeństwa dla personelu, minimalizując przy tym ryzyko właściciela biznesu, że za chwilę jego punkt znów będzie zamknięty, bo wszyscy pracownicy zostaną objęci kilkutygodniową kwarantanną. Taki scenariusz, choć bardzo mroczny, niestety nadal pozostaje realny.

Innowacyjny rekuperator PRANA 200C NoCovid 24H

Wychodząc naprzeciw skutkom wprowadzonych obostrzeń, specjalnie dla przedsiębiorców, którzy dbają o renomę ciężko wypracowanej marki i niekwestionowany wizerunek, firma Ecoventeam rekomenduje montaż w punktach usługowych urządzenia PRANA-200C NoCovid 24H.

 

To urządzenie zdobyło uznanie i błyskawiczny atest PZH dla wszystkich obiektów, w tym również izolatek szpitalnych.

Atest PZH i złoty medal PTP 2020 dla rekuperatora PRANA-200C NoCovid 24H


Atest PZH i złoty medal PTP 2020 dla rekuperatora PRANA-200C NoCovid 24H

Dzięki innowacyjnej, choć sprawdzonej technologii, w znacznym stopniu zminimalizuje ryzyko zarażeń klientów, personelu i właścicieli.

Dlaczego istotne jest podciśnienie?

W dedykowanym na okoliczność zagrożeń koronawirusem modelu PRANA 200C NoCovid 24H wytwarzane jest dodatkowo niezwykle istotne podciśnienie.

Zasada działania rekuperatora PRANA 200C NoCovid 24H Standard


Zasada działania rekuperatora PRANA 200C NoCovid 24H Standard

To między innymi dzięki temu można wytworzyć w pomieszczeniach izolowanych warunki, które pomogą odseparować poszczególne pomieszczenia, a wirusy, bakterie, grzyby zostaną wywiane na zewnątrz nie doprowadzając do ich nagromadzenia się wewnątrz.

Parametry techniczne rekuperatora PRANA 200C
Parametry techniczne rekuperatora PRANA 200C

Aseptyczny wymiennik miedziany

Specjalny model PRANA 200C NoCovid 24H ma ASEPTYCZNY miedziany wymiennik ciepła - wentylowane pomieszczenie gwarantuje prawidłowy mikroklimat.

Są przesłanki ku temu, że montaż urządzenia w lokalu w znaczącym stopniu zminimalizuje ryzyko powstania dalszych komplikacji w efektywnym prowadzeniu biznesu, a przede wszystkim wzmoże zaufanie powracających klientów, co do przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa, higieny, oraz błyskawicznie przyczyni się do pozyskania kolejnych.

źródło i zdjęcia: Ecoventeam Sp. z o.o.