PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze przepływowego ogrzewacza wody?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

W pełni elektroniczne przepływowe ogrzewacze wody są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba natychmiastowego dostępu do ciepłej wody - w budynkach gospodarczych, w altankach działkowych czy w domkach letniskowych. Na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Do czego służą przepływowe ogrzewacze wody?

Jeśli zastanawiamy się nad zakupem takiego urządzenia, rozejrzyjmy się za modelem, który będzie najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Nie spieszmy się i wszystko dokładnie zaplanujmy. Pamiętajmy, że przepływowe ogrzewacze wody mogą służyć do centralnego zaopatrzenia pomieszczeń w ciepłą wodę i pozwolić na podłączenie nawet kilka punktów jej poboru jednocześnie.

Mimo niewielkich gabarytów, urządzenie to z powodzeniem przygotuje ciepłą wodę wszędzie tam, gdzie jej potrzebujemy. Przy jego wyborze musimy uwzględnić wielkość zużycia ciepłej wody i na tej podstawie dobrać odpowiednią moc grzewczą urządzenia.

Istotną kwestią jest także regulacja temperatury. Warto rozważyć przepływowy ogrzewacz wody z elektronicznym sterowaniem, które precyzyjnie ustawia moc oraz strumień wody i pozwala na oszczędne zarządzanie zużywaną energią.

Przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON
Kompaktowy przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON sprawdzi się głównie przy myciu naczyń w kuchni

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w urządzeniach marki STIEBEL ELTRON, mamy możliwość precyzyjnego kontrolowania temperatury wody. Jej wielkość w punkcie poboru zależy od różnych czynników. W zależności od wariantu urządzenia, im więcej czujników kontroluje temperaturę wody, tym sprawność i efektywność energetyczna jest większa.

Ponadto przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON charakteryzują się wyjątkową estetyką wykonania oraz niezwykle intuicyjną obsługą.

Przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON

Przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON to najwyższej jakości produkty, które zapewnią komfort korzystania z ciepłej wody. Ich bezsprzeczną zaletą jest estetyka, wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz fakt, że są przyjazne dla środowiska.

Komfortowy przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON
Komfortowy przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON

Komfortowy przepływowy ogrzewacz wody skutecznie dostarcza ciepłą wodę o wysokiej temperaturze do wielu punktów poboru w różnych pomieszczeniach, np. do łazienki i kuchni - wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Kompaktowy przepływowy ogrzewacz wody sprawdzi się, jeżeli potrzebujesz wody o temperaturze od 20°C do 60°C do mycia naczyń w kuchni.

Mini przepływowy ogrzewacz wody będzie świetnym rozwiązaniem do toalety dla gości - dostarczy do umywalki ciepłą wodę o temperaturze od 35°C do 40°C i jest dostępny również z wygodną baterią w zestawie.

Źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron Polska

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum